Jump to content

Kamera Görüntüsünü Media Player'a Aktarmak?

Recommended Posts

öncelikle tün tnctr üyelerine selam ederim. değerli abilerim ve arkadaşlar benim sorunum şu : ben şimdi bir düğün salonuna ait web sitesinde canlı yayın yapmak istiyorum şu an yayın mevcut fakat yayın akışını izleyebilmek için bir kaç işlem yapmaları gerekiyo örnek activex denetimlerini etkinleştirmeleri ve yayına bağlanabilmek için dvr cihazına ait kullanıcı adı ve şifreyi girmeleri gerekiyor. şimdi bunları ortadan kaldırıp direk tıkladıkları gibi örneğin media player script'i ile yayına bağlanabilmeleri için ne gibi bi çözüm üretebilirsiniz.biraz google dedeyi ziyaret ettim aramalarımda bi kaç düğün salonu sitelerinde böyle bir sistem mevcut kimide bizim sistemi kullanıyor. bide şöyle bi site gördüm. tv hosting flan aylık bir ücret ödüyorsün işte 100 izleyici kapasiteli bir yayın host'u kuruyolar. bu biraz tuzlu oluyo her gün yayın yapan bi sistem olmucak sonuçta. tekrar tekrar teşekkür ediyorum şimdiden yardımlarınıza. Edited by black_lion

Dvr Cihazı Neutron Marka modeli konusunda bilgim yok fakat dediğim gibi şimdi düğün salonunda canlı yayın için kullanılacak bi sistem bu şu an aktfi fakat görüntüyü görmeleri için activeX etkin olcak falan filan bunu kimiğ kişiler yapamıyo geçen gün düğünde denk geldim adam eşine anlatana kadar ayarlamayı düğünün yarısı bitti yani bilgisi olmayan için zor oluyo . kimi sitelerde gördüm media player eklentisi ile canlı olarak seyrediliyo düğün . bizim hem güvenlik kamerası var hemnde düğünü çeken kameradan görüntü alıyoruz . nasıl yapabiliriz acaba media player eklentisini adam tıklıcak direk gelcek görüntü dvr ' ı iptal edip farklı bi sistem sunabilirmiyiz nasıl olur ne olur :S