Jump to content

Wupload Linklerinde Crc Hatası...!

ilx_199
 Share

Recommended Posts

[b][color="#008080"][size="3"]Arkadaşlar birkaç gündür Wupload'dan indiriğim dosyaların çoğunda CRC hatası almaya başladım, yaklaşık 460 GB'ı boşa indirmiş oldum. Bu sinirimi bozmaya başladı. RAM'lerimi test ettim sorun yok, Win7 kurp denedim, IDM'yi güncelledim, yavaş hızda indirip denedim yine aynı sonuç. Fakat Winrar'ı ve downloaderi değiştirip deneme fırsatım olmadı, acaba sorun bunlardanmı kaynaklanıyor? Bi Fikrinizi Alayım.[/size][/color][/b]

[quote name='the_word_avril_lavigne' date='20 November 2011 - 15:59 ' timestamp='1321797559' post='1114917']
[b][color="#ff0000"]sorun upload yapan kişiden kaynaklanıyordur arkadaşım upload yaparken bi anlık bağlantısının kopması ve sonra hiçbir sorun yok gibi devam etmesi crc hatasına neden olur.[/color][/b]
[/quote]

[color="#FF0000"]Arkadaşın bilgisayarındayım şuanda ondada indirip denedim, sorun yok.7zip ile de denedim, sonuc aynı.[/color]

Edited by ilx_199

[b]Bir Türk warez sitesinden alıntı:[/b]
[quote]Merhabalar,
Bizimde yükleme yaptığımız sitelerden biri olan wupload yüklemelerine artık son veriyoruz. Bunun birçok nedeni var;

- aylardır server sorunları var bu nedenle dosya yüklemesi yapamıyoruz
- sizlerden bolca şikayetler geliyor (crc, dosya indirememe)
- bizleri gerçekten yavaşlatıyorlar yani örnek olarak yayınladığım belgesel konusu var, tüm sitelere yükledim 30 dakkada ancak wuploada yüklemek 1 günden fazlasını aldı
- 30 kasım 2011 itibarı ile iflası çektiklerine dair mail göndermişler bu nedenle yükleme yapan arkadaşların yapmamasını, premium almak isteyen arkadaşların almaması önemle duyrulur.

Genel olarak dosyalara ne yaparlar bilmiyorum silmezlerse dosyalar kalır sizde varsa elinizde olan premium hesaplarınızı kullanmaya devam edersiniz ancak yeni dönemde wupload linkleri gelmez, hoş öyle bir mail geldikten sonra bu sitenin sonu ne olur bilmiyorum :)

Sizlerden ricam bu bilgilendirme notu olup şuraya buraya yükle demeyin.[/quote]