Jump to content

Satılık His Ati Hd 5670 Iceq 1Gb Gddr5 - Çok Temiz

EKE58
 Share

Recommended Posts

[size="5"][b][color="#FF0000"][u]
yeniceli2001 ile anlaşılmıştır.satıldı.

ÜŞENMEDEN OKUYUNUZ[/u][/color][/b][/size]

Ürün 6. ayda Vatan Computer'dan alınmıştır.Çok az kullanılmştır, sıfırından farksız durumdadır, böylesini bulabileceğinizi pek sanmıyorum açıkçası.
Fiziki olarak on üzerinden on alacak kadar temiz.
Bir buçuk yıl daha garantisi vardır(Alıcıya faturası ve garanti belgesiyle beraber gönderilecektir).
Battlefield 3 gibi oyunları 1920x1080 çözünürlük, medium-high arasında akıcı oynatmakta, oyunlar için ideal, bütçe dostu bir ekran kartıdır.
Kutu içeriği : Dvi-Vga çevirici adaptör, kurulum cd'si, garanti belgesi, fatura, ve kartın kendisi şeklindedir.
Kargo alıcıya aittir.

[b]Fiyat : 135 TL[/b]

[img]http://img265.imageshack.us/img265/5676/ekipman.jpg[/img]

Daha fazla resim için;

[spoiler]
[img]http://img847.imageshack.us/img847/3807/ierik.jpg[/img]

[img]http://img585.imageshack.us/img585/1649/kutum.jpg[/img]
[/spoiler]

[u][color="#FF0000"][b]Uyarılar:[/b][/color][/u]

[b][color="#000080"]- Ölücüler, mezarcılar, alıcı olmayanlar, takas isteyenler mesaj atmasın.
- Sıfırı şu kadar gibi şeylerle gelmeyin, sizin gördüğünüz kartlar ddr3 bellekli ve özel soğutucusu olmayanlar.
Yani bu kartın üzerinde His'in IceQ özel soğutucusu var, full yükte, oyunlarda 55 dereceyi geçmez, bunu oyuncular daha iyi bilirler.
Ayrıca kartın bellek tipi ddr5, bu ne demek ddr3'ten iki kat fazla veri aktarımı demek.
Kartın detayları bu şekilde.Şu şartlarda fiyatımız gayet uygun.[/color]
[/b] Edited by EKE58

Çok güzel bir ekran kartı. Alacak Kişiye Hayırlı Olsun. fiyatıda Gayet Uygun. YEni Çıkan Tüm Oyunları COD 8 + BattleField 3 Gibi, Yüksek Performanslı Oyunlarda gayet güzel ve hızlı bir şekilde oynayabilirsiniz. Bizim Cafe'de 20'ye yakın Bu ekran kartlarından var ve hiçbir sorun yok. Gayette memnunum.

Flood Oldu :D

Edited by Akozdem!R

[quote name='sahsiyet' date='21 November 2011 - 20:56 ' timestamp='1321901793' post='1116039']
Dx11 mi ekran kartı ayrıca gg sanalpazar gibi yerlerde satış yapıyormusunuz
[/quote]

Evet Dirext 11'dir.
Maalesef şimdiye kadar oralarda hiç satış yapmadım.

[quote name='mahmutu91' date='23 November 2011 - 14:09 ' timestamp='1322050144' post='1116968']
arkadaşım acaba ikamet neresi ben hani kargodur şu dur budur pek hoşuma gitmiyor bursa kütahya ankara bu üçünden birinde size ulaşabilrimiyiz acaba
[/quote]

Ben antalyadayım.Maalesef dediğiniz yerlerde değilim.
Kargo konusunda sıkıntı olacağını sanmıyorum.

[quote name='mehmetersin' date='24 November 2011 - 20:55 ' timestamp='1322160952' post='1117772']
bu modelin güç harcaması nedir ve harici güç girişi gerekmiyor sanırım değilmi? ayrıca antalyanın neresindesiniz?
[/quote]

Kartın güç tüketimi 64 watt.Extra güç girişi gerekmiyor.
Antalya merkezdeyim.

slm eke dostum ben arkadaşa alacam bunu da aklımıza takılan soru şu, 350w power var, harici pci express kartlar için 6 girişli soketten güç alıyor mu almıyor mu? bize hariçten bir power almak mı lazım? ödeme sonrası kargolamada sıkıntı olacağını sanmıyorum ama parayı biz peşin elden postacıyaversek diyor arkadaş, ya da sahibinden/gittigidiyor tarzı yere koysan da karttan geçsen?(özel mesaja giremiyorum nedense)?

[quote name='yeniceli2001' date='25 November 2011 - 16:48 ' timestamp='1322232504' post='1118178']
slm eke dostum ben arkadaşa alacam bunu da aklımıza takılan soru şu, 350w power var, harici pci express kartlar için 6 girişli soketten güç alıyor mu almıyor mu? bize hariçten bir power almak mı lazım? ödeme sonrası kargolamada sıkıntı olacağını sanmıyorum ama parayı biz peşin elden postacıyaversek diyor arkadaş, ya da sahibinden/gittigidiyor tarzı yere koysan da karttan geçsen?(özel mesaja giremiyorum nedense)?
[/quote]

Kartın extra güç girişi yok, 350w psu [b]'eğer kaliteliyse'[/b] yeter.(ayrıyeten psu da almak isterseniz, 430w boşta psum var bu kartla beraber kullanıyordum, ikisini 150'ye bırakayım)
Benim düşündüğüm şu şekilde, karşı tarafla anlaşırız, karşı ödemeyi yaptığı zaman ben de kargoyu çıkarırım ama almaya niyeliyseniz ve ille de ilan aç diyorsanız açayım.

[quote name='yeniceli2001' date='25 November 2011 - 17:02 ' timestamp='1322233338' post='1118193']
tmm dostum eğer psu da kaliteliyse arkadaş alma niyetinde, ama bozuk falan reset attırıyorsa, karışmam:) dostum biz alma niyetindeyiz, ödemeyi falan nasıl yapalım ya da msn üzerinden mi görüşelim?
[/quote]

Özel mesaj attım, gelen kutunuzu kontrol :)