Jump to content

Wuploaddan Paypala Dosya Para Transferi Yapmak ?

Avril_Lavigne
 Share

Recommended Posts

arkadaşlar wupload hesabımda 10 $ var ama bunu paypala nasıl gönderebilirm bu sırda kredi kar bilgilerini daha vermedim paypal mağaza hesabıylamı wuploddan çekiyoruz parayı onuda yaptım a-mailime mail gelidwuploaddan linke tıklayınız yazıyor tıklıyorum wupload sitesi açılıyor
[b]An Error Occurred[/b]
[color=#444444]
[b]Application error[/b]
[/color] diyor türkçesi uygulama hatası yardımcı olabilecek olan arkadaşlar var mı acaba Edited by the_word_avril_lavigne

[quote name='Lastman' date='22 November 2011 - 16:09 ' timestamp='1321970976' post='1116452']
online işlem merkezinden açabilirsin yetki verdirmişsen.hangi bankayı kullanıyorsun?
[/quote]

daha kredi kart bilgilerimi girmedim paypala param geçsin ondans onra paypalda oparamı biriktiriceğim cüzzi bir rakam olduğu zaman kredi card bilgilerimi giriceğim pek güvenmiyorum paypalada

sanal kart bilgilerini girdiğin zaman problem olmaz.limiti 0 oluyor hep.sadece kullanmak istediğin zaman 1-2 saatliğine kullanacağın kadar limit koyuyorsun, o sürenin sonunda limit tekrar sıfırlanıyor.internetten alışveriş yaparkende sanal kart kullanman daha iyi olur.hem gerçek kredi kartı bilgilerini vermemiş olursun hem de sen limit aktarmadan kimse kullanamaz.

arkadaşlar kısacası wuploadda 10 $ var tmm bunu kredi card bilgilerini verme istemeden almak istiyorum bunu nasıl yapıcaz ve paypalada vermek istemiyorum sanal karta gelince paypalda mı sanal kard oluşturuyorsun eğer oluşturuyorsan zaten illaki kredi card bilgilerine ihtiyaçları var

Zaten wupload senden kart bilgilerini istemiyorki senden paypala üye olduğun e-mail adresini istiyor onu girecekin o zaten paypal hesabına aktarır

Ama çok geç kaldın wupload ödemeleri durdurdu çarşambadan çarşambaya ödeme yapıyor senin şansına yaparmı bilimiyorum

yani wupload iflası çekti :)

Edited by TaMeR

[center][img]http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1321973465__ekran_alnts.png[/img][/center][center]
[/center][center][color="#ff0000"]bilgileri doldurduktaan sonra 1resimdeki a-mail adresime mail yolladı mail tıkladıktan sonra alttaki yine reme yolluoyr döngü var durmadan pffffff[/color][/center][center]
[/center][center][img]http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1321972771__ekran_alnts.png[/img][/center]

[center][b]arkadaşlar yaptım acaba doğrumu bu kadar mı[/b][/center]
[size="5"][color="#ff0000"][b]
[/b][/color][/size]
[size="5"][color="#ff0000"][b]
[/b][/color][/size][center][color="#ff0000"][size=2][b][img]http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1321975755__ekran_alnts.png[/img][/b][/size][/color][/center]