Jump to content

Msn Kuramıyorum

Share

Recommended Posts

Arkadaşlar bilgisayarıma format attım ve 64 bit kurdum, kurulumdan sonra Murat HASSOY isimli arkadaşın hazırladığı katılımsız vpi dan bazı gerekli programları kurdum.Bunların arasında msn de vardı ama çalışmadı. WLM indirerek tekrar kurmak istediğimde bana kurulu olduğu uyarısı geldi.Your uninstaller ile msn le alakalı her şeyi kaldırdım şimdi ise msn kurmaya kalktığımda hata uyarısı vs. vermiyor msn in kurulu olduğunu ve diğer bileşenleri kurabileceğim ekran geliyor.
Anlayacağınız msn i bir türlü kuramıyorum ve bana format hariç faklı yöntemlerle yardımcı olabilirseniz sevinirim

[attachment=656:Ekran Alıntısı.PNG]

[quote name='scarface' date='03 December 2011 - 13:26 ' timestamp='1322911615' post='1123164']
Üstad linkteki program kaldırmamı sağladı ama kurulumda farklı bir hata aldım resimde görülüyor, bu konuda bilgi vermen mümkünmü?

[attachment=657:Ekran Alıntısı.PNG]
[/quote]

Aynı hatayı bende yaşadım, sisteminize uygun MSN'yi indirdiğinizden emin olup (x64, x64 vs.) güncel sürümü deneyin. O da olmassa 2009 sürümünü yükleyin veyada 2011 sürümünün portable paketini kullanın, diyorum.

[b]Windows 64 bit versiyonları için[/b], Başlat’ı tıklatın and Arama kutusuna %programfiles(x86)%\Windows Live\Installer yazınız ve Enter tuşuna basınız

.wlarp.exe çift tıkladıktan sonra Bir veya birden fazla Windows Live programlarını Kaldır opsiyonunu seçiniz
.Kaldırmak istediğiniz ürünleri seçiniz ve Kaldır tuşuna basınız
Not: Eğer tüm ürünleri seçerseniz Windows Live Temel Parçalar kaldırılacaktır
.Ekranda çıkan komutları izleyiniz

[b]CMD hattı üzerinden kaldırma opsiyonu[/b]

Başlat ->Tüm Programlar ->Aksesuarlar gidiniz
.Komut istemi’ne sağ tıklayınız ve Yönetici Olarak Çalıştır’ı seçiniz
.Windows Live Temel Parçalar kaldırma yolu için aşağıda bulunan komutları çalıştırınız
- (64 bit) "c:\program files (x86)\windows live\installer\wlarp.exe" /cleanup:all /q
- (32 bit) "c:\program files\windows live\installer\wlarp.exe" /cleanup:all /q
[b]Not:[/b] Eğer yerel kopya bozuk ise Windows Live Temel Parçalar 2011 kaldırma programı sadece http://g.live.com/1rewlive4arp/wlarp.exe’ den indirilebilir.

birde nette şunu buldum(denemedim)[code]https://rs405l35.rapidshare.com/files/198849108/outgoing_WLMessenger_DeepClean.zip[/code]

[b]Dostum aynı hata 2 gün önce bende vardı her yolu her yöntemi denedim ama olmuyor.Sistemin tam kurulmamasından dolayı oluyor 2 gün uğraştım ama sürekli farklı hatalar verdi en son kurdum gene açılmadı.. sana tavsiyem sağlam bi format at düzelir :)[/b]