Jump to content

Fujitsu Ah530 Intel Core I3 370M Street Fighter 4

Yasinnn003
 Share

Recommended Posts

arkadaslar ben bu laptopu alacam ama street fighter 4 u acarmı ekran kartı lutfen yardım edin laptopun ozellikleri aşagıda street fighter 4 u acsın yeter bana cevap verirseniz beni inanın cok mutlu edeceksiniz

Marka : FUJITSU
İşlemci Tipi : Intel Core i3
Işlemci : 370M
İşlemci Hızı : 2.40 GHz
Işlemci Cache : 3MB L3
Bellek (Ram) : 2 Gb
Bellek Tipi : DDR3
Maximum Bellek : 8 Gb
Bellek Hızı : 1066 MHz
Ekran Boyutu : 15.6
Ekran Kartı : Intel HD Graphics
Ekran Kartı Hafızası : Paylaşımlı
Ekran Çözünürlüğü Max. : 1366 x 768
Disk Kapasitesi : 320 Gb
Disk Kapasitesi Aralığı : 250 GB ve 320 GB Arası
Sabit Disk Hızı : 5400 Rpm
İşletim Sistemi : Free Dos
Bluetooth : Var
HDMI : Var
Dahili Kamera : Var
Numerik Klavye : Var
Optik Sürücü : DVD Super Multi Sürücü
Wireless : Wireless 802.11b/g/n
Usb Sayısı : 3 Adet USB 2.0
Ethernet : 10/100/1000 Gigabit Ethernet Lan
Ekran Boyutu Aralığı (inç) : 15 Civarı
Parmak İzi Okuyucu : Yok
Yüz Tanıma : Yok
Pil Süresi : 6 Hücreli
Ağırlık : 2.49 Kg
Garanti : 24 Ay

Donanımın cok güzel fakat senin sadece ram in yüksek diğer donanımların düşük eğer ki yüksek çözünürlüklü oyunlar oynamak istiyorsan işlemcisini yüksek almalısın , en az i5 işlemci , 1 gb Nvdıa ekran kartı , ramin güzel , eğer böyle bir üst model varsa onuda buraya yazman iyi olur.

arkadaşım şimdi bilgisayarı ne için kullanmak istediğin öenemli.yani şöyle sayayım sana.bilgisayarı internet veya program veya ödev yapmak için kullanacaksan kesinlikle intel işlemci almalısın o senin durumuna bağlı artık i3,i5,i7 olur sen belirlersin.ama ben bilgisayarda oyun oynuyacam dersen kesinlikle amd işlemci almalısın.çünkü amd işlemcisi grafik üzerine üredilmiştir.amd işlemci alırsan ekran kartınıda atı alacaksın bu ikisi birbirini güzel destekler ve güzel performans olur.karar sana kalmıs...

bir teşekkürü çok görmeyelim...

oyun en düşük nvidia 6600,ati 1600 gibi kartlar istiyor..makinadaki paylaşımlı vga nın o seviyede olduğunu pek sanmıyorum..2. nesil core i serilerinden bakarsan onlarla gelen paylaşımlı vga lar daha yüksek performanslı..örnek i3 2310m gibi..elbette buda kesin yetermi denemeden birşey diyemem ama oyun oynama düşünce varsa harici ekran kartı olan bir modele yönelmen daha iyi olur..en düşük nvidia gt420m yada ati 5650m gibi

http://www.youtube.com/watch?v=uAVgi_9kdwA

şu videoda adam i3 350m ile(paylaşımlı vga) ile street fighter dahil birkaç oyun denemiş bak istersen ama bana pek içaçıcı gelmedi..biraz daha iyisini al derim

Edited by slkcer

sagolun arkadaslar cevaplarınız için
Intel Core i3
Işlemci : 370M
benim alacagım

videodaki
Intel Core i3
Işlemci : 350M
ile oynamıs 350m dahamı iyi dedigim gibi fazla param yok oyuzden bu modele yoneldım oyun fazla oynamam sadece street fighter 4 oynatsın yeter bana

[quote name='slkcer' date='05 December 2011 - 14:21 ' timestamp='1323094900' post='1124365']
350m daha kötü..ghz olarak düşük..ben örnek teşkil etsin diye ekledim..seçim senin..
[/quote]
kardes 2. nesil core i serilerinden bak demissin core i3 benim dedigim bundan bahsetmiyormusun. ben oyun sevmiyorum sadece street fighter oynamak istiyorum cocuklugumdan kalan bi alıskanlık street fighter4 ve beni nette dolastırsın yetiyo bana

bilmiyorum denemeden birşey diyemem ama youtube daki eleman yalan yanlış video eklememişse o bir şekilde oynamış 350m ile..seninde 370m ile oynaman gerekir..fiyatı ne kadar seçtiğin laptopun?

Edited by slkcer