Jump to content

Windows 8 Boot Ekranı

ATTACK_09
 Share

Recommended Posts

[center][img]http://i1108.photobucket.com/albums/h412/ATTACK_09/1nzu6.png[/img][/center]

[center]windows 7 Boot ekranını böyle yapmak istiyorsanız işte link[/center]

[center][code]http://www.filejungle.com/f/sN8WuW[/code][/center] Edited by ATTACK_09

[quote name='ATTACK_09' date='08 January 2012 - 21:20 ' timestamp='1326050459' post='1137530']
ewet hocam Windows 7 boot updater içinde bir de resimdeki yama var
[/quote]
Tamer'in syst yöntemi harici boot ekranını modifiyelere gömen daha görmedim.Özellikle bu boot ekranı çok güzel fakat varsayılan olarak ne yaptımsa yükleyemedim windows 7 modifiye çalışmamda.Deviant'tan daha birçok boot ekranı indirmiştim.Bu da çok güzel,sağolasın.

Aslında boot updater programını katılımsız yapıp kurulum esnasında çalıştırabilirim ama boot updaterın çalışma mantığı kullanacağın boot ekranını seçme ile oluyor.İşte o seçme işini manuel yapmak gerekiyor.Onun da anlamı kalmıyor o zaman.Elle seöilecekse kurulum bitimce kişi kendisi seçip kurar.
Ben bir önceki win 7 modifiye çalışmamda boot updater ile kendi çalışan sistemime bu boot ekranını kurdum.Sonra boot dosyalarını sistemden alıp modifiye içine gömdüm ama çalışmadı hata verdi.Ya dosyaların hepsini almadım ya da başka bir hata oldu.Bu konuyu birçok yabancı sitede araştırdım,hangi dosyaların boot ekranında çalıştığını da buldum ama bir türlü olmadı.Keşke yapabilsek.

[quote name='casper0007' date='08 January 2012 - 22:32 ' timestamp='1326054777' post='1137590']
olmuyor dosya uzantıları bmp..png.gıf.jpeg.tıff olmalı dosya Windows 8 concept.bs7 onuda görmüyor
[/quote]

programda Datei Sekmesinden Lade Bootskin.. De Windows 8 concept.bs7 dosyasını göster son olarak Übernehmen butonuna tıkla

[quote name='ATTACK_09' date='08 January 2012 - 20:35 ' timestamp='1326054900' post='1137593']
programda Datei Sekmesinden Lade Bootskin.. De Windows 8 concept.bs7 dosyasını göster son olarak Übernehmen butonuna tıkla
[/quote]
işlem tamam şimdi dediğiniz gibi oldu

[quote name='chelengear' date='08 January 2012 - 22:22 ' timestamp='1326054126' post='1137583']
Aslında boot updater programını katılımsız yapıp kurulum esnasında çalıştırabilirim ama boot updaterın çalışma mantığı kullanacağın boot ekranını seçme ile oluyor.İşte o seçme işini manuel yapmak gerekiyor.Onun da anlamı kalmıyor o zaman.Elle seöilecekse kurulum bitimce kişi kendisi seçip kurar.
Ben bir önceki win 7 modifiye çalışmamda boot updater ile kendi çalışan sistemime bu boot ekranını kurdum.Sonra boot dosyalarını sistemden alıp modifiye içine gömdüm ama çalışmadı hata verdi.Ya dosyaların hepsini almadım ya da başka bir hata oldu.Bu konuyu birçok yabancı sitede araştırdım,hangi dosyaların boot ekranında çalıştığını da buldum ama bir türlü olmadı.Keşke yapabilsek.
[/quote]
[b] @chelengear[/b] hocam o işi [b]@Hasan.Kara[/b] arkadaş çözmüş işletim sistemine eklemiş

Edited by ATTACK_09

[quote name='ATTACK_09' date='08 January 2012 - 22:45 ' timestamp='1326055534' post='1137602']
[b] @chelengear[/b] hocam o işi [b]@Hasan.Kara[/b] arkadaş çözmüş işletim sistemine eklemiş
[/quote]
Yok işte,onun sistemi de alıntı.Kendisi Tamer'in sisteminin üzerinde oynama yapmış.Yani o yapmamış boot olayını.

[quote name='chelengear' date='10 January 2012 - 19:34 ' timestamp='1326216848' post='1138678']
Yok işte,onun sistemi de alıntı.Kendisi Tamer'in sisteminin üzerinde oynama yapmış.Yani o yapmamış boot olayını.
[/quote]
[b][color="#000000"][size="2"][font="Arial Black"]O Sistemde Öyle Bir Boot Yoktu. Boot u Bulup Kendim Ekledim.[/font][/size][/color][/b]

Edited by Hasan.Kara

Benim İngilizcem Pek Yok.. İngilizcesi olan Biri Çevirirse İstediğiniz Gibi DVD ye Entegre Edebilirsiniz Arkadaşlar..
[code]
For inserting in DVD, must make a program with silent install.

For this put in a folder "Win7BootUpdaterCmd.exe", your "Bootscreen.bs7" and make a cmd file with name "Boot.cmd" file.

In this cmd file put next command "Win7BootUpdatercmd BootScreen.bs7" and save file.

Select all 3 files, create sfx archive with Winrar (right click, add an archive) and to the

"SFX Option", in "Setup" tab, to "Run after extraction", write "Boot.cmd", in "Modes"tab, check "Hide all" and finish with Ok, OK.

After created this, test it and insert in DVD like silent install.
[/code]
Bende Bir Tane Katılımsız boot var.. $OEM$ Metoduyla Dvdye entegre ettim. Sorunsuz Çalıştı..

Edited by xargrax

[quote name='xargrax' date='10 January 2012 - 20:34 ' timestamp='1326220458' post='1138704']
Benim İngilizcem Pek Yok.. İngilizcesi olan Biri Çevirirse İstediğiniz Gibi DVD ye Entegre Edebilirsiniz Arkadaşlar..
[code]
For inserting in DVD, must make a program with silent install.

For this put in a folder "Win7BootUpdaterCmd.exe", your "Bootscreen.bs7" and make a cmd file with name "Boot.cmd" file.

In this cmd file put next command "Win7BootUpdatercmd BootScreen.bs7" and save file.

Select all 3 files, create sfx archive with Winrar (right click, add an archive) and to the

"SFX Option", in "Setup" tab, to "Run after extraction", write "Boot.cmd", in "Modes"tab, check "Hide all" and finish with Ok, OK.

After created this, test it and insert in DVD like silent install.
[/code]
Bende Bir Tane Katılımsız boot var.. $OEM$ Metoduyla Dvdye entegre ettim. Sorunsuz Çalıştı..
[/quote]
e ozaman bunuda katılımsız yapın da herkes kullansın yada hasan arkadaşımız nasıl yaptığınu paylasın tabi bi sakıncası yoksa bi sahmet

• Editor

Linkteki dosyayı rardan cıkarın cıkan $oem$ klasörünü sources klasörüne atın kurulumun sonunda masaüstü hazırlanırken restart atacaktır pc acılırken yeni boot ekranı ile acılacaktır program tarafımca denenmemiştir ama çalısacağından eminim vakti olan arkadaş sanalda test edip bildirirse eğer sorun cıkacak olursa yeniden düzeltilecektir
[code]http://www.multiupload.com/T72BPLYZ9W[/code]
Not: Yabancı sitelerdeki anlatımlara göre hazırlanmıştır

Edited by köylü

[quote name='xargrax' date='10 January 2012 - 21:57 ' timestamp='1326225457' post='1138762']
arkadaşlar katılımsızdır.. Çift tıklayın pc yi restleyin.. hepsi bu..

kendim hazırlamadım.. bilmediğim için bir arkadaştan rica ettim inşallah işinize yarar..

[code]http://www.multiupload.com/T3A39YBM5L[/code]
[/quote]
Deneyip sonucu aktaracağım arkadaşlar.

[quote name='köylü' date='10 January 2012 - 21:43 ' timestamp='1326224619' post='1138753']
Linkteki dosyayı rardan cıkarın cıkan $oem$ klasörünü sources klasörüne atın kurulumun sonunda masaüstü hazırlanırken restart atacaktır pc acılırken yeni boot ekranı ile acılacaktır program tarafımca denenmemiştir ama çalısacağından eminim vakti olan arkadaş sanalda test edip bildirirse eğer sorun cıkacak olursa yeniden düzeltilecektir
[code]http://www.multiupload.com/DMEE7LV9XF[/code]
Not: Yabancı sitelerdeki anlatımlara göre hazırlanmıştır
[/quote]
[b][font="Arial Black"][color="#000000"][size="2"]Buna Benzer Bi Yöntem Kullanmıştım Bende Katılımsız Yapıp DVD İçine Atmştım.[/size][/color][/font][/b]