Jump to content

Counter Strike Oyun Hataları

0sk1

Recommended Posts

arkadasım cs 1.3 oynuyoz düşük ekran kartlarında 512 oluyor ama bende olmuyor bende en asağı 640 oluyor

Dostum 1024 ekran kartı var diyorsun 512 Diye bi çözünürlükten bahsediyorsun

senin dedigin o çözünürlük 6 yıl önceki ekran kartlarında kaldı Simdiki Ekran kartlarının en düsük

çözünürlügü 600x800

1024 ekran kartın varmıs çözünürlük 1024x768 3D3 yap oyna

• Replies 217
  • Created
  • Last Reply

arkadaşın dediğini galiba ben anladım 640 bi düşük çözünürlük versiyonu var onu yapmak istiyor arkadaş.... niye çözünürlüğü bu kadar düşürüpte görüş açısını daha da kötüleştirmek istiyorsun onu anlamadım neyse ben sorunu cevaplım senin ekran kartın çok eski olmadığı için ben öle anladım senin ekran kartın sanırım o kadar düşük bir çözünürlüğü gösteremez yani o daha düşük ekran kartları için tasarlanmıştır diye biliyorum...Saygılarımla...

• 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...
Cs 1.5'de hiçbir sorun yaşamazken 1.6'yı ne zaman kursam hep bu şekilde sorun yaşıyorum.Yine girip oynayabiliyorum fakat yer seçimi silah seçimi vs. görünmediğinden çok zor oluyor.Dil yamasını kuruyorum yinede fayda etmiyor.Sorun bendeki dil ayarlarından belkide ancak onu nasıl ayarlayacağım bilmiyorum.Eğer bilgisi olan varsa yardımlarınızı bekliyorum.Resimi sadece örnek olsun diye ekledim.Diğer aklınıza gelebilecek tüm ayar konsolları bu şekilde bozuk ya da bomboş.

30j6uzs.jpg

• 4 hafta sonra ...

arkadaşlar aynı evde ,aynı modemden 2 dizüstü bağlıyız (wireless) , Ne half life nede counter ı Lan ağ oyunundan, oyun kurduğumuz da göremiyoruz????

açıklamalar:

1-bilgisayarlar ağ grubu aynıdırır workgroup

2- ip atamayı denedim

3- hamachi kurdum yine olmadı.

kafede ki gibi yada modemden ethernet kablolarıyla bağlasam olacak belki ama, başka yolu yokmu bu işin... ????

aynı modemdeyseniz otomatik görmesi lazım

yaaaw hiç sorma dostum, aynı modemdeyiz aynı evde, hatta başka yerlere bağlandık, biri başka diğeri başka modeme, hamachi yi denedik yine değişen birşey olmadı.... :(

Ethernet kablosunun gözünü sevimmmm :D

• 2 hafta sonra ...

ekran kartı ayarlarında 3D görüntü ayarını en düşük seviyeye getir

counter'a gir Consola su rateleri gir

Rate 25000

cl_updaterate 101

cl_cmdrate 101

fsp_max 100

Bilader kusura bakma fps sorunu diye anladım sorunun pingmiş

pingi düzelmek istiyorsan modeme reset at daha sonra interneti kullanabilecek tüm uygulamaları kapat güvenlik duwarından HL.exe ye erişim izni ver

Düzelicektir ....

ekran kartı ayarlarında 3D görüntü ayarını en düşük seviyeye getir

counter'a gir Consola su rateleri gir

Rate 25000

cl_updaterate 101

cl_cmdrate 101

fsp_max 100

Bilader kusura bakma fps sorunu diye anladım sorunun pingmiş

pingi düzelmek istiyorsan modeme reset at daha sonra interneti kullanabilecek tüm uygulamaları kapat güvenlik duwarından HL.exe ye erişim izni ver

Düzelicektir ....

tesekkur ederım duzeldı .

slm

counter-strike source bot eklemek istiyorum , ama örneğin 1 e karşı 10 kişi olmasını istiyiorum , bunun bir yolu varmıdır, eski cs lerde oluyordu, bilen varsa yardımcı olabilirmi teşekkürler

• 1 ay sonra...

Banada yardımcı olursanız sevinirim. Cs 1.6 v7 + non steam patch v29 u yükledim. Sxe 10 sürümünüde kurdum. İlk başta hiçbir sorun yoktu, fakat şimdi cs sxe yi görmüyor ya da tam tersi. Ne yaptıysam başaramadım. Kaspersky Internet Sec. 2011 kullanıyorum. Cs yi de, sxe yi de full güvenli ve izinli olarak ayarladım ama sorun yinede çözülmedi (belki kaspersky engelliyordur diye düşündüm). Ne yapmam gerek?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...