Jump to content

Özel Programlama Dersi (C#.net & Sqlserver)

ICHTUS
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar konu ile ilgilenen programlama öğrenmek isteyen veya ilerletmek isteyen kişiler varsa, İstanbul'da ikamet eden arkadaşlara C#.NET, ASP.NET, SQLServer, UML, TSQL, DevExpress (C#), Algoritma ve Genel programlama gibi konularda özel ders verebilirim. Umarım konuyu yanlış yere açmamışımdır. Esenlikler dilerim.

Evet öğrenmek istiyorum. Ama İstanbul'da değilim. Konya'dayım. Bu nedenle Bu sitede yazılım forumunda C# dersleri konusu altında bilgi almak istiyorum. Konuyu anlatacak arkadaşın proğramlama işinin en başından başlayarak anlatmasını istiyorum.selamlar

[quote name='mmakif' date='22 January 2012 - 12:10 ' timestamp='1327234218' post='1144212']
Evet öğrenmek istiyorum. Ama İstanbul'da değilim. Konya'dayım. Bu nedenle Bu sitede yazılım forumunda C# dersleri konusu altında bilgi almak istiyorum. Konuyu anlatacak arkadaşın proğramlama işinin en başından başlayarak anlatmasını istiyorum.selamlar
[/quote]
Aslında Programlama konusunda en baştan başlayıp C# ve SQL ile destekleyerek devam edilebilecek konular açılabilir. Artık eskiye göre daha fazla zaman bulabiliyorum. Bakalım bu konuda neler yapabiliriz.

[quote name='ICHTUS' date='22 January 2012 - 14:33 ' timestamp='1327235593' post='1144223']
Elbette Yardımcı olabilirim site yöneticisi arkadaşlar sana mail adresimi verebilirler sanırım ya da özel mesaj yolu ile bana ulaşabilirsin. esenlikler dilerim
[/quote]
[b][color="#000000"][size="3"][font="Arial Black"]Videolu Anlatımların Varsa Onlardan Yollarsan İyi Olur. Bi De İstanbul'da Olmakla Ne Alakası Var Yanına Gelip Ders Mi Görcez ? Net Üzerinden Anlatsan Daha Makbule Geçer.[/font][/size][/color][/b]

[quote name='ICHTUS' date='22 January 2012 - 14:36 ' timestamp='1327235818' post='1144225']
Aslında Programlama konusunda en baştan başlayıp C# ve SQL ile destekleyerek devam edilebilecek konular açılabilir. Artık eskiye göre daha fazla zaman bulabiliyorum. Bakalım bu konuda neler yapabiliriz.
[/quote]

foruma destek versende acsak su bölümü bence daha güzel olur hem 1 kişi değil bütün herkez faydalanmıs olur
forumda c# bilen bir kaç kişi daha tanıyorum paylasımlar artarsa onlarda yardımcı olur sana emin olabilirsin galetis,Kazım adlı arkadaslarımız biliyor mesala az da olsa c# bende biliyorum ama agırlıklı olarak mssql biliyorum

Edited by abdullahTR

[quote name='abdullahTR' date='22 January 2012 - 14:41 ' timestamp='1327236069' post='1144230']
foruma destek versende acsak su bölümü bence daha güzel olur hem 1 kişi değil bütün herkez faydalanmıs olur
[/quote]
[b][color="#000000"][size="3"][font="Arial Black"]Aynen abdullahTR Arkadaşımıza Katılıyorum. [/font][/size][/color][/b]

Arkadaşlar foruma destek konusunda sizlere katılıyorum aslında bir süre önce bu amaçla yazmaya başladığım makaleler vardı ancak sonradan iş nedeniyle fırsat bulup devam edemedim programlama forumunda sıfırdan başlayarak birşeyler elbette yapılabilir. Ancak şahsi kanaatim bu tarz konular paylaşılırken en baştan yani programlama mantığından akış diyagramlarından başlamak gerekiyor sonrasında basit uygulamalardan devam edip database içeren uygulamalara doğru örneklendirilebilir diye düşünüyorum. Elbette net üzerinden de ders verilebilir ancak bu konuyu açarken "özel ders" dememin amacı belirli bir saatlik ücret karşılığı birebir ders verebilirim düşüncesi ile idi onu da belirtmek istiyorum.
İlk fırsatta temel programlamadan başlayıp bu konuda foruma katkıda bulunmaya çalışacağım. Esenlikler dilerim

• 2 hafta sonra ...

İnternette araştırma yaparken C# dersleri konusunda bir site buldum.Muhammed Mastar isimli bu arkadaşın sizlerede faydası olur düşüncesiyle site ismini aşağıda verdim.Hepinize kolay gelsin.

http://www.muhammedmastar.com/csharp-dersleri