Jump to content

Dosyalarımı Online Depolamak Nasıl?

akcayutku
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar bugün hdd'm yandığı ver birsürü fotoğrafım belgem kaybolduğu için verilerimi internette saklama kararı aldım. Ancak nasıl olacak bilmiyorum. Bir server kiralamam mı gerekiyor yada bunun için hizmet veren herhangi bir site var mı? Hotmail sky drive var ancak oraya hertürlü bilgiyi atabiliyormuyuz. Örneğin bir iso dosyasını yükleyebilirmiyim. Bir öneri yaparsanız sevinirim.

[size="4"][font="Arial Black"]selam hotmail hesabın varsa eger hesabına giriş yap üste SkyDrive var ona tıkla açılan sayfaya yeni klasör oluşturabilirsin yada var olan klasörlere yükleyebilirsin resimleri videolari programlari üçretsiz olarak hem [/font][/size]

Aylık 100 tl civarı sunucular.. bence çift harddisk çözüm olabilir..istersen birbirine senkronizede edebilirsin.. sunucuya o kadar para verip upload yapacaksın ki türkiye şartlarında çok zor o kadar verinin upload edilmesi..harddisk al hem kafan rahat eder hemde daha uygun ve hızlı olur..

Edited by Kazım

[quote name='lostalbi' date='10 February 2012 - 04:00 ' timestamp='1328846441' post='1153009']
geçici olarak 25 gb lık olarak idare et 200 gb dilmi 8 hesab açsan yeterli oluyor sanırım sonrasın durumun iyi olunca ya sunucu alırsın yada hardisk
[/quote]
üstüne tanımam 3 senedir kullanıyorum:)

[size="4"][font="Arial Black"]yada iki de bir hotmail hesabıma girmek istemiyorum diyorsan http://www.cloudstorageexplorer.com/download.php bu sitedeki SDExplorer Base adlı programı indir kur sonra msneye giriş yapa gibi giriş yap hotmail hesabınla sonra bilgisyarıma tıkla iki kez açılan sayfada SDExplorer isimde klasör göreceksin o klasöre tıkla istediği yükle hotmail sitesine girmeden yükleme yapabilirsin [/font][/size]