Jump to content

Kablosuz Ağımı Kullanıyorlar Mı ?

burak29
 Share

Recommended Posts

Öncelikle s.a arkadaşlar şu sıralar internet hızım ((1.3 kb/sn yani 1-2 kb a kadar düştü önceden böyle değildi masaüstü pc kullanıyorum kablosuz modemim var fakat wireless olmadığı için kablolu kullanıyorum kablosuzluk özelliğini kapatmak istiyorum nasıl kapatabilirim yardımcı olursanız sevinirim :)

Modemin arayüzüne gir orda dhcp var orada senin modeme baglı bütün pclerin mac adresini gösterir.

Edited by korkusuz_korkak

modemin markası: Huawei Echolife HG521

RAPTER kardeş ya adını nasıl yayınlamıycaz tam anlayamadım birde check işaretini nerden kaldırcaz

korkusuz_korkak: modemin arayüzüne nasıl giricez yardımcı olursan sevinirim. :(

pek bilgim yok bunlar hakkında k.byın

Modemin arayüzüne girmek için explorerda adres çubuğuna http://192.168.1.1 yazıp enterla.

Kullanıcı adı: admin
Şifre: ttnet

miş :)

[code]http://www.huaweimodem.com/download/HG521/kullanma-kilavuzu/EchoLife-HG521_Kullanma-Kilavuzu.pdf[/code]

Burayı inceleyebilirsin.

Bence sorun modem kaynaklı, aynısı arkadaşta vardı ve oda bağlantı hızından ve kopmalarından muzdaripti, son çare modemi değiştirdik ve birde baktık ki sorun çözülmüş :yahoo:
sonuç olarak Huawei Echolife modemden uzak durun derim :good:

Edited by turkaziza

[quote name='turkaziza' date='11 February 2012 - 07:27 ' timestamp='1328945274' post='1153405']
Bence sorun modem kaynaklı, aynısı arkadaşta vardı ve oda bağlantı hızından ve kopmalarından muzdaripti, son çare modemi değiştirdik ve birde baktık ki sorun çözülmüş :yahoo:
sonuç olarak Huawei Echolife modemden uzak durun derim :good:
[/quote]
bende pişmanım :p

[quote name='mehmet0637' date='11 February 2012 - 08:13 ' timestamp='1328948020' post='1153413']
Hic modem ayarlariyla oynamaan bir cozum istiyorsan, modemin antenini sok hic kimse giremez modeme.
[/quote]
anteni yokki -,-

[quote name='lmuzun' date='11 February 2012 - 08:40 ' timestamp='1328949604' post='1153414']
[b]Belki virüs vardır bilgisayarında onuda göz önünde bulundur.[/b]
[/quote]
olabilir virüs programını yeni kaldırdım programada bişeyler olmuştu bol bol dosya çekiyorum netten haklı olabilirsin

[quote name='LeOn.' date='11 February 2012 - 09:42 ' timestamp='1328953338' post='1153427']
aynı modeme sahibim. Sorunu çözemediysen özelden team viewer id ve şifre verirsen sorunu kısa bir sürede çözerim.
[/quote]
sağol şuan hız 300 le 500 kb arasında gidiyo