Jump to content

Kamera Izleme Programı

rockfire
 Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar, ve değerli kardeşlerim. Sizlerden bir program soracağım yardımcı olursanız sevinirim, çocuğum var ve evde bir bakıcı çocuk ile ilgilenmekte. Bende çocuğum ile nasıl ilgileniyor diye merak ediyorum nasıl davranıyor diye. acaba evdeki bilgisayarımın kamerasını açabilmem için bir program varmı? Bakıcıya sen bilgisayarı ve kamerayı aç diyerek görüp kontrol etmektense, arada sırada haberi olmadan kamerayı açıp görmek istiyorum. Bunun için bir program var ise paylaşırsanız sevinirim. Herkese iyi çalışmalar

Arkadaşlar ilginize teşekkür ediyorum, fakat teamviver dediğiniz program karşşı bilgisayara müdahale edebilme ve masa üstünü görmeye yarıyor bildiğim kadarı ile, diğer olay ise benim amacım bakıcının benim çocuğa nasıl davrandığının görmek, çocuk ile nasıl ilgileniyor felan. kendisinin bilgisayar konusunda neredeyse kara cahil, şu programı aç desem beceremez (kaldı ki haberi olmadan istediğim an kameradan ne olup bittiğini görmek istiyorum)ip kamera kurmak şu an benim için çok külfetli. sadece bilgisayarın kamerasını uzaktan açıp kapatabilmem gerekiyor anlıyacağınız bu. İnternette bir çok program buldum ama hiçbiri anlatıldığı kadar işe yaramıyor. 007 webcam hack vs. Cidden bu programa ihtiyacım var. çünkü akşam eve gittiğimde çocuk beni görünce ba ba diyip hemen gelmek istiyor. İlginize tekrar teşekkür ediyorum

[quote name='haruny' date='16 February 2012 - 13:09 ' timestamp='1329397753' post='1155859']
olurmu ya öyle team viewer ile kamerayı çalıştırıp hatta kayıt bilem yapıyorsun
[/quote]
karşı tarafın haberi olmadan diyor arkadaşım timeviewer ile uğraşcana msn açar adam :D

pc kamerasıyla yapman zor.Bir kamera almalısın kayıt yapan pahalı ama cddeki programıyla internet üzerinden heryerden izleyebilirsin.pc kamerası ile bakman için pc acık kalması lazım devamlı hiçbir mantığı yok msn ac sabah akşama kadar işyerinden izle :)))

teamviewer ile herşeyi yapabilirsin. bir tane vebcam al, bilgisayara bağla. bilgisayar sürekli açık kalsın, bilgisayarın hoparlörü varsa kapat, bilgisayarın monitörünü kapalı tut, vebcamı açık olsun. kameranın gördüğü yerleri çok rahat izleyebilirsin.