Jump to content

Facebook Multilike 1.0

ByKötüSoN
 Share

Recommended Posts

Bu programın ana amacı tek tık veya tuşla bulunduğunuz sayfadaki bağlantı ve durumları beğenmektir.. Programı tanıtayım.
Bu 200 Kb'lik program ile Facebook'a girdiğinizde tek tık veya tuşla herşeyi beğenebilirsiniz. Programın kullanımı basittir. Sadece tıklayıp çalıştırın, sonra Facebook'a girin. Ekrandaki Yönetim Penceresi'nden de istediğinizi yapın.

[color=#800000][b]#Özellikler[/b][/color]
[b]~[/b]Her Şeyi Beğenme
[b]~[/b]Her Şeyi Beğenmekten Vazgeçme
[b]~[/b]Bulunulan Sayfayı Beğenme
[b]~[/b]Gelen Arkadaşlık İsteklerini Onaylama
[b]~[/b]Seçmeli Olarak Herşeyi Paylaşma
[b]~İstatistik Tutucu (Kaç Like,Dislike,Paylaşım Görüntüleme vs Yapıldığını Yazar)[/b]
[b]~Auto Upgrade (Oto Sürüm Güncelleme)[/b]

[color=#800000][b]#Oto Sürüm Güncelleme[/b][/color]
Evet bu yeni özellik sayesinde bu konudaki 200 kb boyutlarındaki programı indirmediniz size yeterli olacaktır. Siz programı kullanırken eğer yeni bir sürüm çıktıysa sağ altta bir bildirim penceresi görünecektir.
Bu bildirimi kullanarak programı güncelleyebilirsiniz, güncelleme sırasında bildirim gizlenip gösterilebilir veya güncelleme iptal edilebilir. Ayrıca isterseniz [b]Yönetim Penceresi[/b]'nin başlığına [b]sağ tıklayarak[/b] [b]İstatistikler[/b]'i görebilir ya da [b]Sürüm Denetle[/b]me yapabilirsiniz.
Denetleme sonucunda yeni sürüm olup olmadığını program size bildirecektir.

[color=#800000][b]#İndirme[/b][/color]
http://www.host-a.net/u/bykotuson/facebook_multilike.rar

[color=#800000][b]#Ekran Görüntüsü[/b][/color]
[spoiler][img]http://d1203.hizliresim.com/v/1/358wn.png[/img][/spoiler]

[color=#800000][b]#Virüs Total[/b][/color]
https://www.virustotal.com/file/010ce675c9c8ca38489f043a248be6c7f8eca449daf1717bcf24383c70dfb873/analysis/1330635818/ Edited by ByKötüSoN

saol programı ben yaptım bilmiyorum söyledim mi hatırlamıyorum şuan :D neyse programda benim daha çok sevdiğim yeşil bir bildirim kutusu var yeni sürüm çıkarsa görür kullananlar :D orası bence en iyi yeri :D Basit bir program zaten kodlaması pro değil.

[quote name='korkusuz_korkak' date='03 March 2012 - 23:58 ' timestamp='1330811922' post='1164679']
Denedim gayet güzel çalışıyor. :good:
[/quote]

denediğin için teşekkür ederim :) belki yeni sürüm yayınlarım eğer programı geliştirirsem.. :)