Jump to content

Webcam Hile

burak29
 Share

Recommended Posts

öncelikle s.a arkadaşlar bazıları kendini facebook videolu aramada olsun , messengerde olsun kayıt olarak gösterebilirler mi ? Bu olay başıma geldi facebooktan fake bi kız web cam açtı gerçektir diyeceksiniz ama fake oldğu çok belli. biraz arastırdım bu tür hileleri bişeyler çıktı ama pek anlamadım. Bu kendini kayıt olarak gösterenleri nasıl anlarım ? sorularımı cevaplayan herkese teşekkürler.. Edited by burak29

AV Webcam Morpher

[img]http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1331225060__webcammorphergold.jpg[/img]

Webcam kullanmasanız bile sanki webcam varmış gibi karşı tarafı kekleyebilir, ve istediğiniz bir videoyu sanki o sizmişsiniz gibi programa ekleyebilirsiniz. teknomobil.org Kısacası programın amacı sahte web kamerasıdır istediğiniz görüntüyü karşıya sizmişsiniz gibi sunmaktır..

Programının Özellikleri:
# Sahte yüz (nickface) ile görüntülü sohbet yapmayı sağlar.
# Gerçek zamanlı video efektleri içerir.
# Webcam gerektirmez.
# Webcam'iniz varsa kayıt yapabilirsiniz.
# Çok sayıda farklı nickface seçeneği bulunmaktadır.
# MSN Messenger, Yahoo Messenger, AOL Instant Messenger ve Skype, Camfrog ile uyumludur.

http://uploading.com/files/3e1mc77e/AV.WebCam.Morpher.v2.0.13.zip/

Bu kendini kayıt olarak gösterenleri nasıl anlarım ? demiş arkadaşlar nasıl yaparım diye sormamış ;)

[quote name='burak29' date='08 March 2012 - 18:34 ' timestamp='1331224490' post='1166642']
öncelikle s.a arkadaşlar bazıları kendini facebook videolu aramada olsun , messengerde olsun kayıt olarak gösterebilirler mi ? Bu olay başıma geldi facebooktan fake bi kız web cam açtı gerçektir diyeceksiniz ama fake oldğu çok belli. biraz arastırdım bu tür hileleri bişeyler çıktı ama pek anlamadım. Bu kendini kayıt olarak gösterenleri nasıl anlarım ? sorularımı cevaplayan herkese teşekkürler..
[/quote]
bu işi yapanlar genelde dolandırıcılık için yaparlar ki bunu yapanda demo program kullanmaz bu yüzden programın reklamı ve görüntüsündende anlamazssın bu yüzden bunları anlamak için bir kaç hareket yapmasını söylersin örneğin kafanı kaşı veya ne bilim göz kırp gibi..

[quote name='MeHMeTBeN' date='08 March 2012 - 17:48 ' timestamp='1331228902' post='1166681']
Bu kendini kayıt olarak gösterenleri nasıl anlarım ? demiş arkadaşlar nasıl yaparım diye sormamış ;)

bu işi yapanlar genelde dolandırıcılık için yaparlar ki bunu yapanda demo program kullanmaz bu yüzden programın reklamı ve görüntüsündende anlamazssın bu yüzden bunları anlamak için bir kaç hareket yapmasını söylersin örneğin kafanı kaşı veya ne bilim göz kırp gibi..
[/quote]
evet onu öğrenmek istemiştim ama arkadaşlar sağolsunlar yinede bulup yazmışlar cevabını fazla bilgi göz çıkarmaz öğrendiğim iyi oldu :)