Jump to content

3 D Led Tv'de Tarayıcı Silindi

akincaglar
 Share

Recommended Posts

[color="#0000FF"][size="3"][size="3"]arkadaslar
bende samsung ue 6500 3d led tv'de i.e.7 tarayıcı vardı bilmeden /arastırmadan sildim opera kurayım diye ama nafile,
bazı filimleri izlemek için web sitelerine girince kırmızı flash(F) gozukuyor ve yeni adobe flash surumu yukleyin diyoradobe flash player 10,3 ve üstu olması lazım ama tarayıcıda yok flash playerde yok,sadece sisteminiz;"linux/safari" uyarısı var yani led tv'nin fabrika cıkısında oda varmıs.

bir kaç tane chrome/explorerindirdim usb'den yuklemek istedim ama led tv ancak music/foto/video goruyor yani indirdigim progranları gormuyor.smart hub'dan guncellemek istedim ama TV icin guncelleme yok diyor yani flash'a bakmıyor.

safariden web'e girip chorome/ie indirmek isteyince indirelemedi/desteklenmiyor diye uyarı veriyor(linux32 ve 64 seciyorum yine olmuyor)

4 saattir ugrasıyorum isin icinden cıkamadım.
bu konuda bilgisi olan arkadas var ise ve yardımcı olursa sevinirim.
simdiden tesekkurler.[/size][/size][/color]

cevabınız icin tesekkurler arkadaslar,

fabrika ayarları degilde kanalları reset yapan bir sey var,goruntuyu otomatik bir sey var baska yok,
Vatan pc den indirimli almıstım onlarında samsung ile alakası yokmus sonradan ogrendim,kurmaya gelince yetkililer samsung degil yerel bir servis yatkilileriydi,yani yerel bir sony/philips servisi var(yıldırım elektrik)onlar bakarlarmıs