Jump to content

Çoook Sevdiğim Walpaper.

q4mz3m
 Share

Recommended Posts

Öncelikle Eğer konuyu yanlış yere ve yanlış şekilde açtıysam, bütün "tnc" yetkililerinden ve üyelerinden özür dilerim.

Arkadaşlar bu resim çok hoşuma gitti. fakat tam 1 haftadır bu resmi arıyorum, 1 ton resim buldum fakat bunu hala bulamadım :( gerçi nasıl arama yapıcağımada tam olarak bilemiyorum. Eğer bu resim hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim. (ismini biliyorsanız ismini,yok bilmiyorsanız resmin orjinal halini upload vs. yaparsanız çoook makbule geçer)

Şimdiden teşekkürler.

[img]http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1331666845__asd.jpg[/img]

Edited by q4mz3m

büyük bir ihtimal milano88 arkadaşın paylaştığı Walpaper veya Templates bölümünde paylaştığı theme falandır
googlede aramayı şu şekilde yap

[code]site:tnctr.com Rainmeter Skins By Milano88[/code]

[code]site:tnctr.com Milano Theme For Windows 7[/code]

[code]site:tnctr.com milano88 Walpaper[/code]

[quote name='MeHMeTBeN' date='18 March 2012 - 23:27 ' timestamp='1332106021' post='1171806']
büyük bir ihtimal milano88 arkadaşın paylaştığı Walpaper veya Templates bölümünde paylaştığı theme falandır
googlede aramayı şu şekilde yap

[code]site:tnctr.com Rainmeter Skins By Milano88[/code]

[code]site:tnctr.com Milano Theme For Windows 7[/code]

[code]site:tnctr.com milano88 Walpaper[/code]
[/quote]

[color="#0000FF"]Öncelikle yorumun için tşkrler.Bu wallpaper'i bu forumdan aldım. yani "rainmeter skin" ile yapılan bir masaüstü resmi bu. fakat bana sadece resmin kendisi yani orjinal hali lazım. Ayrıca "milano88" in resim konularına baktım, bir cogunu görebiliyorum fakat bi kısmını göremiyorum :( nedense resimler kırık. baya denedim sayfayı yeniledim genede olmadı. Bu resim bildigim kadarıyla "milano88" e ait deil. başka üye kullanmış. konuyu açtım. biri yardımcı olursa çook minnetdar kalıcam ona.[/color]

Edited by q4mz3m

[color="#000000"]Arkadaşlar Photshop vs. az çok anlarım. uğraşırsam belki güzel bi işte cıkarrım. fakat zamanım yok. bana o resmin orjinali lazım [/color]:((( [color="#FF0000"]"ChromeStar"[/color] evet o üyeye ait :( ama bildigim kadarıyla şuan resim yokmuş kendisinde. [color="#0000FF"]Beklemedeyim. Umarım Yardımcı olacak bir üye çıkar : )))[/color]

BU TARZ RESİMLERİ BULABİLECEĞİM BİR SİTE YOKMU ACABA ???

Edited by q4mz3m

• 2 hafta sonra ...