Jump to content

Windows 7 Sisteme Göre Süper Activation

coderman035
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar sizede faydalı olacağına inandığım bir aktivasyon paylaşmak istedim direk orjinal sitesinden indire bilirsiniz inceleyin ben kullandım benim laptopta düzgün çalıştı

[color="#FF0000"][size="4"]bu aktivasyon laptopunuzu tanır laptopa göre ekran koruyucu ve logon akranı atar ve sistem özeliklerindeki bilgileri sizin laptopunuza yada bilgisayarınızın özeliğine göre atar sadece laptoplar için değil bütün sistemler için geçerlidir hem aktivasyon yapıyor hemde windows 7 tema ve bilgisayar markasına göre değişik arkaplanlar yüklüyor yaklaşık 25 laptop markasında etkin link veriyorum ordan incelerin ve indirin[/size][/color]

[img]http://i.imgur.com/fZ2fH.gif[/img]

[quote]http://forums.mydigitallife.info/threads/15733-Windows-7-DVD-%28Multi-Brand-Multi-Edition%29-Activation[/quote] Edited by coderman035

• 1 ay sonra...

[quote name='siyahbereli_32' date='19 March 2012 - 23:33 ' timestamp='1332192783' post='1172274']
Arkadaşım nasıl kullancaz bunu indirdim ama bi klasör geldi bunu bi yere mi atıcaz nasıl başlatcaz daha açık yazarsan sevinirim.
[/quote]

orjinal sitesinden linki verdim ordan inceleyebilirsin

açıklama yapmaya karar verdim bu işlem ıso kalıbına uygulayacagın bişey öncelikli olarak iso kalıbını ultra ıso ıle açıp indirdigimiz dosyadaki Autounattend xml yi ıso kalıbı içine atıyoruz akabınde sources ıcıne ınen klasördeki oemı atıyoruz bu esnada karsımıza gelen soruların hepsıne evet dıyoruz
işlemi yaptıktan sonra ıso kalıbını sanalda test edip sonucu görebilirsiniz

Edited by casper0007