Jump to content

Taşınabilir Office 2003 Hafif Sürüm-Agustos 2013

Cyph3r
 Share

Recommended Posts

Microsoft Office 2003 Portable

PR21W.jpg

Word, Excel, Power Point, Document Imaging ve Document Scaning programlarını içerir. Kendi yapımım olup 32 bit XP ve Win7 de denenmiştir.

Microsoft Office 2003 Pro Portable

Word, Excel, P.Point, Access, Document Imaging, Scaning, Picture Manager ve Access Snapshot Viewer içerir.

3wtb2.jpg

Çalışmalarda kolaylık olması açısından katılımsız office paketlerini kullandım. Sanalda ve 3 ayrı gerçek pc de deneme yaptım. Çıkabilecek sorunlar:
- Picture Manager programı Xp de hata veriyor nedense onu düzeltemedim ancak win7 de sorunsuz çalışıyor.
- Excel programı xp yüklü bilgisayarın birisinde açılırken eksik kitaplık falan filan bi hata verdi ancak iptal edince sorunsuz çalıştı. Win7 de hata vermedi.

Çalışmalara Office2007 uyumluluk paketi ekli değildir.

Sadece Masaüstü ve Belgelerim klasörüne kayıt yapabilirsiniz. Programı kapattığınız zaman 5-10 sn arasında bellekte asılı kalmaktadır. O nedenle kapattığınız anda hemen tekrar açmaya çalışmayın, kasabilir...

Linkler ekteki dosyanın içinde... Edited by TugruL
Kaydetme hatası giderildi...

daha önce bir çok portable office 2003 indrdim ama win7 de nafile çalışmadı winXP de çalışıyordu hep bu çalışırsa çok şahane olur birde office 2007 ve office 2010 dosyalarınıda açıyorsa officeyi direkman silerim.

• 8 ay sonra...

tuğrul bey, merhaba

portable 2003 indirdim,win7 de çalıştı, sağolun,,

ancak kaydetttiğim dosya görünmüyor ???

kopyalayamıyorum. farklı kaydet veya pdf yaz dediğimde işlemi yapıyor fakat dosya sürücüde yok.

dosya aç'ta görünüyor fakat ikonunda kilit işareti var.yardımcı olursanız sevinirim.

tuğrul bey, merhaba

kopyalayamıyorum. farklı kaydet veya pdf yaz dediğimde işlemi yapıyor fakat dosya sürücüde yok.

dosya aç'ta görünüyor fakat ikonunda kilit işareti var.yardımcı olursanız sevinirim.

Evet bende denedim kaydedilen dosya görünmüyor ama dosya>aç yolunu izleyince görünüyor :) enteresan.

tuğrul bey, merhaba

Evet bende denedim kaydedilen dosya görünmüyor ama dosya>aç yolunu izleyince görünüyor :) enteresan.

Sorun için özür diliyorum arkadaşlar. Farkında olmadan izinleri biraz sıkı tutmuşum :)  Bu zamana kadarda uyaran olmadı hayret. Linkleri yeniledim. Yanlız özellikle belirteyim sadece masaüstü ve belgelerim klasörüne kayıt yapabilirsiniz...

Sorun için özür diliyorum arkadaşlar. Farkında olmadan izinleri biraz sıkı tutmuşum :)  Bu zamana kadarda uyaran olmadı hayret. Linkleri yeniledim. Yanlız özellikle belirteyim sadece masaüstü ve belgelerim klasörüne kayıt yapabilirsiniz...

Estağfurullah usta. "word, excel, p.pointword" üçlüsünün olduğu portableyi indirip denedim windows7 64bit sıkıntısız çalışmakta. ellerine emeğine sağlık. Bende ingilizcesi vardı arşivde bunla yerdeğiştirdi iyi oldu :)

Taşınabilir Microsoft Office 2003 Hafif Sürüm

jetj4.png

Taşınabilir Office 2003 hakkında bilgiler:
Uzun zamandır taşınabilir sürümle ilgilenmiyordum.Bugüne nasip oldu.
Bu office 2003 aralık güncellemeleri içerir. ve office 2007 ve 2010 dosya sürümlerini desteklemesini sağlayan eklentiye sahiptir.Taşınabilir yapılırken Nous'un sitemizde yayınladığı katılımsız çalışması kullanılmıştır.Nous'a buradan teşekkür ederim.
Bu office 2003 iile açtığınız dosyaları sisteminizde herhangi bir yere sorunsuz kaydedebilirsiniz. XP ve windows7 32 bitte denenmiştir.İlk açılması esnasında birkaç saniyelik gecikme olur.Daha sonra bu geçikme yaşanmaz.Onun sebebi de thinapp nin gereki klasörü(Office 2003 Hafif isimli klasör) örnek resimde gördüğünüz dosyaların bulunduğu yere oluşturmasıdır.
Eğer bu sürümü kullanacaksanız ve office 2003 de ayarlama yaptıysanız bu oluşan klasörleri mutlaka kaydedin.Eğer sonradan yaptığınız ayarları silmek isterseniz "Office 2003 Hafif" isimli bu klasörü silmeniz yeterlidir.Zira ben taşınabilir yaparken hiçbir ayarına dokunmadığım gibi office 2003'ü hiç açmadan doğrudan yükleme biter bitmez katılımsız yaptım...
Açmak istediğiniz ofis programı hangisi ise ona çift tıklamanız yeterlidir.
Dosya ilişkilendirmesi de yapabilirsiniz.İstediğiniz dosyayı ilgili programın üzerine sürükleyip bırakarak açabilirsiniz.
Reklam içermez...

Not: İsteyen farklı sunuculara yükleyip alternatif linkler verebilir.Hatta olmasını ben istiyorum.Zira linkleri silinirse güncellemeyeceğim.

Gülegüle kullanın.Saygılarımla

Rarlı Dosya boyutu:94 mb tır.(Açıldığında 250 mb yer kaplar.)

İndirme Adresi :

http://www.mediafire.com/?fcax780wqwua3cg

Taşınabilir Microsoft Office 2003 Tam Sürüm

[b]Taşınabilir Office 2003 hakkında bilgiler:[/b]
Bu office 2003 aralık güncellemeleri içerir. ve office 2007 ve 2010 dosya sürümlerini desteklemesini sağlayan eklentiye sahiptir.Taşınabilir yapılırken yine Nous'un sitemizde yayınladığı tam özellikli office 2003 katılımsız(addon aslında) çalışması kullanılmıştır.Nous'a buradan tekrar teşekkür ederim.
Bu office 2003 ile açtığınız dosyaları sisteminizde herhangi bir yere sorunsuz kaydedebilirsiniz. XP ve windows7 32 bitte denenmiştir.İlk açılması esnasında birkaç saniyelik gecikme olur.Daha sonra bu gecikme yaşanmaz.Onun sebebi de thinapp nin gereki klasörü(Office 2003 Tam ve Fonts isimli klasörler), dosyaların bulunduğu yere oluşturmasıdır.
Eğer bu sürümü kullanacaksanız ve office 2003 de ayarlama yaptıysanız bu oluşan klasörleri mutlaka kaydedin.Eğer sonradan yaptığınız ayarları silmek isterseniz "Office 2003 Tam ve Fonts" isimli iki klasörü silmeniz yeterlidir.Zira ben taşınabilir yaparken hiçbir ayarına dokunmadığım gibi office 2003'ü hiç açmadan doğrudan yükleme biter bitmez katılımsız yaptım...
Açmak istediğiniz ofis programı hangisi ise ona çift tıklamanız yeterlidir.
Dosya ilişkilendirmesi de yapabilirsiniz.İstediğiniz dosyayı ilgili programın üzerine sürükleyip bırakarak açabilirsiniz.
Reklam içermez...

Not: İsteyen farklı sunuculara yükleyip alternatif linkler verebilir.Hatta olmasını ben istiyorum.Zira linkleri silinirse güncellemeyeceğim.

Rarlı Dosya boyutu: 122 mb tır.(Açıldığında 348 mb olur)

İndirme Adresi :

http://www.mediafire.com/?1b3c5wo99727x9c

• 8 ay sonra...

Taşınabilir Office 2003 Hafif Sürüm-Agustos 2013

[b]Program hakkında bilgiler:[/b]
Bu office 2003, Agustos 2013'e kadar olan güncellemeleri içerir. Ve office 2007 , 2010, 2013 dosya sürümlerini desteklemesini sağlayan eklentiye sahiptir.Taşınabilir yapılırken Nous'un sitemizde yayınladığı katılımsız çalışması(Agustos 2013 Lite sürümü) kullanılmıştır.Nous'a buradan yine teşekkür ederim.
Yardım için soru yazın bölmesi kaldırılmıştır. Sağdaki görev bölmesi devredışı bırakılmıştır(Geri getirilebilir).
Windows8 ve 8.1 de denenmemiştir. W7 de denenmiştir.Reklam içermez. WmWare thinapp ile taşınabilir yapılmıştır.
Bu sürümde şu uygulamaları mevcuttur.

Clip Organizer 2003.exe
Document Imaging 2003.exe
Excel 2003.exe
Picture Manager 2003.exe
PowerPoint 2003.exe
Word 2003.exe

Rarlı Dosya boyutu: 113mb tır. Açıldığında 115 mb yer kaplar.

İndirme Adresi :

http://yadi.sk/d/2mSfrhWg8AEcj