Jump to content

Çoklu Dil Desteği Olan Windows 7 Hangisi

hcx21
 Share

Recommended Posts

Konuyu öne windows 7 bölümüne açtım sonra farketimki oraya soru yazılmıyor ben buraya tekrar açmak zorunda kaldım yetkililerden özür diliyorum.

Değerli arkadaşlar ben yeni bir laptop aldım içinde Windows 7 Home Basic Yüklü.

Bana her kullanıcı için ayrı dil seçebileceğim bir sürüm lazım eğer yanılmıyorsam oda Ultimate ve Enterprise de mevcut acaba bana tnctr üyeleri tarafından katılımsız hale getirilen ve çoklu dil desteği (MUI) kaldırılmamış bir sürüm linki verirmisiniz?

Ben iki kullanıcı oluşturup birinin dilini türkçe diğerinin dilini arapça yapmak istiyorum bu konuda yardımlarınızı bekliyorum

Şimdiden yardımlarınız için TEŞEKKÜRLER.

Dil paketleri silinmemiş modifiyeli katılımsız bir sürüm yokmu ?

Veya dvd ye entegre etmeden kurulumdan sonra dil paketini yükleme imkanımız yokmu?

Şuan yüklü windows 7 64 bit 36 yüklesem performansta bi düşüş olurmu?

Birde bu sürümde MUI (Çoklu dil desteği) varmı?

Edited by hcx21

biraz yavaş gitsek :) microsoftun sitesine gir orda arapça dil seçeneği vardır o dili indir dvd entegre et tr çıkarma tabikide direk kurulmuş pc dili kurarsan kurduğun dili aktif eder eskisini pasiv eder yani kullanamassın dediğim gibi biraz araştırmayla çok rahatlıkla işler başarabilirsin programalrdan biraz anlıyorsan
bu konuda [b][size="2"][color="#FF00FF"][u]http://www.tnctr.com/topic/198929-windows-7-enterprise-sp1-tr-dvd-x86-msdn-cykyth/page__pid__1183180 [/u] [/color]orjinal sürüm var. Arabça ve tr dili olan bir dvd hiç görmedim forumda görseydim illaki aklımda kalırdı [/size][/b]

XP ye entegre işlemini burdan öğrendim modifiyeyi de ama benim demek istediğim dil paketleri içinde hazır olan yokmu çünkü şuan laptopta yüklü olan windows 7 de tüm diller yüklü bu nasıl oluyor :D