Jump to content

Pc Arada Sırada Açılmıyorr

mazlum01x
 Share

Recommended Posts

merhaba arkadaşlar yaklaşık 1 hafta önce bilgisayarın bios bölümüne girdim ram bilgilerine bakmak için ve baktım orda hiç bişeye ellemedim kaydetmeden çıktım ve ve pc restart attı ve karşıma windowsu olagan şekilde başlat ag destegi güvenli mod ile başlat bu tür şecenekler çıktı önce windowsu olagan şekildeyi şeçtim ve ondan sonra üsste windows altta soldan sağa giden şeyler bölümüne geldi ve orda dondu kendiliginden restart attı ve format attım pcye sorun düzeldi aradan 6.7 saat sonra sorun yine oluştu yine format attım yine çözüldü ve bu sefer windows yazısı bölümüne geldigi zaman restatt atmadı orda dondu ve sorun 2 saat sonra düzeldi 3.4 saat bilgisayar oynadım restart attım pcye sorun yine olduuu bir arkadaş bana demişti usbli şeyleri çıkar çıkardım ben ve pc açıldı ve klavve çalışmadı o zaman normalda böyle yaptıgım zaman klavve çalışmıyor arkadaşlar sorun arada sırada düzeliyor açabiliyom pcyi arada sırada yardım edinn arkadaşlar ne yapacagımı bilmiyommm

bu arada bunuda sölüm arkadaşlar pc sorunsuz açılıyor arada sırada konuyu tam okusanız anlarsınız arada sırada sorunsuz açıyom arkadaşlar sorunsuz açtıgım zaman pc 10 saat açık kalsa kapanmaz ama kapatsam yada restatt atsan ondan sonra açılmıyor konuyu okusanız anlarsınızzz

Iste bi yerlerini degistirerek dene yani bilgisayarin basina anlamadigimiz bi haller geldiginde denedigimiz, genelde de ise

yarayan yollardan biridir. Ram i cikarinca bi bak bi tarafinda yanmadan kaynaklanan bi kararma filan var mi yanmis

olmadigina da emin ol