Jump to content

Skymonk Ile Letitbitten Dosya Indiremiyorum.

Bay_RC
 Share

Recommended Posts

Verilen hataya göre proğram aktivasyonu yapmalıymışsın, Ücretsiz indirmelere kapalıymış. Buna çözüm varmı bilemiyorum, proğramı tekrar kurmayı bir dene bir istersen. (Registre kayıtlarını cccleaner gibi bir program ile temizledikten sonra tabiki.)

Edited by beyantt

[quote name='Secret.One' date='12 April 2012 - 18:36 ' timestamp='1334255779' post='1185580']
Artık Üyelik İstiyor Free Bile Olsada Aşşada Msn veya telefona kod yolluyo o kodu yazınca program aktif oluyo

bak :

[img]http://i.imgur.com/QOENX.png[/img]
[/quote]

Böylece çözümü ögrenmis olduk.. :)

Ben sabah bir kaç dosya indirmiştim ve telefon numarasını sallmıştım :) Aktivasyon kodu yazdığım maaile gelmişti...
Letitbit bu aralar fazla kullanılmaya başladığından, bu tür yollarla daha fazla gelir elde etmeye çalışıyor ve bu haliyle doğal. Yani bu tip sorun yaşayan kullanıcılar premium üyelik almaya zorlanıyor. Bu şekilde kullanan sayısı artarsa yeni kısıtlamaların da gelmesi muhtemel :(

Ara sıra film indirmek için Skymonk kullanıyorum ve her bir indirmede yaklaşık 90 - 100 kb/s ile indirme yapıyorum. Yani aynı anda birden fazla indirme yaparak Letitbit'ten yüksek hızda veri çekilebiliyor. Lakin Skymonk bana güven vermedi :( Bu nedenle sanal sistem (vmware) üzerindeki xpden download yapıyorum :)

[quote name='beyantt' date='12 April 2012 - 18:35 ' timestamp='1334255730' post='1185578']
Verilen hataya göre proğram aktivasyonu yapmalıymışsın, Ücretsiz indirmelere kapalıymış. Buna çözüm varmı bilemiyorum, proğramı tekrar kurmayı bir dene bir istersen. (Registre kayıtlarını cccleaner gibi bir program ile temizledikten sonra tabiki.)
[/quote]
yeni sürümü kaldır eski sürümü kur günceleme yapma

[quote name='blue_life' date='13 April 2012 - 18:30 ' timestamp='1334341836' post='1186131']
Ben sabah bir kaç dosya indirmiştim ve telefon numarasını sallmıştım :) Aktivasyon kodu yazdığım maaile gelmişti...
Letitbit bu aralar fazla kullanılmaya başladığından, bu tür yollarla daha fazla gelir elde etmeye çalışıyor ve bu haliyle doğal. Yani bu tip sorun yaşayan kullanıcılar premium üyelik almaya zorlanıyor. Bu şekilde kullanan sayısı artarsa yeni kısıtlamaların da gelmesi muhtemel :(

Ara sıra film indirmek için Skymonk kullanıyorum ve her bir indirmede yaklaşık 90 - 100 kb/s ile indirme yapıyorum. Yani aynı anda birden fazla indirme yaparak Letitbit'ten yüksek hızda veri çekilebiliyor. Lakin Skymonk bana güven vermedi :( Bu nedenle sanal sistem (vmware) üzerindeki xpden download yapıyorum :)
[/quote]
cep tel kısmını uydurursam ve o şekil oluyorsa oh ne ala hemen bir deneyeyim sonucu yazarım :yahoo:

[quote name='sere' date='13 April 2012 - 18:39 ' timestamp='1334342388' post='1186140']
cep tel kısmını uydurursam ve o şekil oluyorsa oh ne ala hemen bir deneyeyim sonucu yazarım :yahoo:
[/quote]
sonuç süper. Hey millet telefon kısmına uyduruk bir numara da yazsanız oluyor sonra e postanıza aktivasyon kodu yolluyor onuda skymonk programına girdiğiniz zaman işlem başarıyla tamamlanmış oluyor. Ve dolayısı ile rahat rahat beklemesiz indirmeler bizleri bekliyor. :yahoo:

[quote name='adalente78' date='28 April 2012 - 07:09 ' timestamp='1335596945' post='1193482']
arkadaşlar başka email adresi yazdım aktivasyon kodu için silip yeniden yükledim yine olmadı bunu nasıl düzeltebiliriz
[/quote]

Herşeye baştan başla.

1. Kırmızı gözüken activation bölümüne tıkla
2. Herhangi uyduruk 0 la başlayan bir cep nosu gir
3. Mail adresini gir ama bu kez uyduruk olmasın kullandığın herhangi ikinci bir email adresi olabilir.
4. Sonra Skymonk programında re-enter activation code yazacak. Buraya yazdığın mail adresine gelen kodu yaz işlem bu kadar.

Edited by sere

arkadaşlar skymonk artık premium hızında (max 100 kb) indirme yapmıyor mu artık hani aşağıdaki link gibi verildiğinde 100 kb ile indirebiliyorduk artık o kalktı mı? Yoksa kalkmadıda paralı mı oldu? Çünki aşağıdaki linkten dosya indirmeye kalktığımda önce 100 kb'ı buluyor ama hemen 50 kb'a düşüyor.

[code]http://letitbit.net/skymonk_12481253_76.exe[/code]

Edited by sere

• 2 ay sonra...

Kolay gelsin arkadaşlar, Skymonk2Setup proğramını kurdum ancak önceki proğramı aktif etmeden kullanıyordum, şu anda proğramın ekranını kaplayan ön bir ekran geliyor ve bu ekranda mail ve telefon ekranı pasif olarak görünüyor ve bir bilgi girilemiyor diğer activ kodunun girildiği yer ise aktif, ancak tabiki daha önceden aktif için atmasyon bir mail verdiğim için şu an proğramı çalıştıramıyorum.
bu konu ile ilgili yapılabilecek var mı acaba, usta arkadaşlardan ricamız...

[quote name='abdullahsert1971' date='30 July 2012 - 09:49 ' timestamp='1343641773' post='1225983']
Kolay gelsin arkadaşlar, Skymonk2Setup proğramını kurdum ancak önceki proğramı aktif etmeden kullanıyordum, şu anda proğramın ekranını kaplayan ön bir ekran geliyor ve bu ekranda mail ve telefon ekranı pasif olarak görünüyor ve bir bilgi girilemiyor diğer activ kodunun girildiği yer ise aktif, ancak tabiki daha önceden aktif için atmasyon bir mail verdiğim için şu an proğramı çalıştıramıyorum.
bu konu ile ilgili yapılabilecek var mı acaba, usta arkadaşlardan ricamız...
[/quote]
webmaster modundan bağlan
çekmeye devam edersin