Jump to content

Telefon Destek Ve Tavsiye

Share

Recommended Posts

[center][b][font="Impact"][size="7"]Telefon Destek ve Tavsiye[/size][/font]

[img]http://i.imgur.com/WRyH6.png[/img]

Arkadaşlar yıllarca telefonculukla uğraştım her türlü bilgiye sahibim telefon alacak arkadaşlarımıza her türlü yardımda bulunup destek verebilirim telefonu çöken bozulan yavaş ağır çalışmasından şikayetçi olan veya her hangi bir donanımı çalışmayan telefonlara elimden geldiğince yardımcı olacağım. Hertürlü sorununuzu bildirebilirsiniz veya her türlü tavsiye'de bulunabilir. Tuşlu telefon, qwerty telefonlar, sistemsel veya donanımsal olarak üstün telefonlar, şık telefonlar.

Referans: 2 yıl s40 sistemli telefon kullandım sistemsel bütün sorunlarını kendim çözüyordum. 1.5 yıl s60v5 kullandım sistemini kendim tasarlıyordum (custom firmware). 5 ay kadar İphone 4 (IOS) kullandım. 2-3 ay kadar çin malı telefon kullanmak zorunda kaldım. Şuan android kullanıyorum imzamdaki telefonu rom atmak çöken telefonu kurtarmak gibi sorunlarını çözüyorum ve dahası.[/b][/center] Edited by ZodiacNadavich

üstad bu wawe 7233e de ilk aldığım zamanlar video izliyordum fakat şimdi izleyemiyorum
nasıl çözeriz bide arkadaşın galaxis2 vardı başkası tuş kilidini yanlış girmiş çok kez
telefon kilitlenmiş telefoncuda dediklerine göre format atmış format dediği rom mu atmış yoksa sıfırlama kodumu girmiş
tabi sim kartı çıkarmadığı için rehber silinmiş nasıl geri getirilir bide kilitlenme için pratik çözümler varmı

[b]Başarılarının devamını diliyorum "ZodiacNadavich" Dostum.[/b]

[b]Ayrıca bende destek vermek isterim.

iphone,ipod,ipad tüm versiyonları hakkında.
tüm htc androidli telefonlar hakkında.
tüm nokia s60 hakkında.Uyguluma sorun vs ne olursa yardımcı olabilirim.:good:[/b]

[quote name='zekeriyacüce' date='28 April 2012 - 23:21 ' timestamp='1335644511' post='1193873']
selamlar

bende nokia c7 var

bunun IMEI ni degistirmem lazim

nasil yapabilirim

saygilar
[/quote]
[b]Nemesis Service Suite Programı ile değiştirebilirsin.Kolay gelsin. :good:[/b]

[quote name='atakan21' date='28 April 2012 - 21:58 ' timestamp='1335643112' post='1193867']
Bende nokia konusunda yardımcı olabiliri. Bu arada bana Android li bi telefon önerebilecek biri varmı oyun felan oynuyabileceğim çok yüksek fiyatlı olmuyacak
[/quote]
[b]Nokia konusunda sorununuzu bildirin yardımcı olurum elimden geldiğince. Hocam android için bütçenizi belirtin yardımcı olurum.[/b]

[quote name='yawuz58' date='28 April 2012 - 22:07 ' timestamp='1335643642' post='1193870']
üstad bu wawe 7233e de ilk aldığım zamanlar video izliyordum fakat şimdi izleyemiyorum
nasıl çözeriz bide arkadaşın galaxis2 vardı başkası tuş kilidini yanlış girmiş çok kez
telefon kilitlenmiş telefoncuda dediklerine göre format atmış format dediği rom mu atmış yoksa sıfırlama kodumu girmiş
tabi sim kartı çıkarmadığı için rehber silinmiş nasıl geri getirilir bide kilitlenme için pratik çözümler varmı
[/quote]
Eğer google android için [b][color=#FF0000]gmail[/color][/b].com hesabı aldıysanız tekrardan girişinizi yapın ve Ayarlar>Hesaplar ve Senkronizasyon>Hesabınız>Kişileri Senkronize et eğer rehberiniz senkronize edilmişse tamamen kurtarılır.

Wawe için ise başka tarayıcılar kullanarak videoyu açmayı deneyin. Olmassa fabrika ayarlarına dönmeyi deneyin.

Edited by ZodiacNadavich

[quote name='möç123' date='28 April 2012 - 23:33 ' timestamp='1335648782' post='1193902']
bende vertice v650 cep var ben buna format atmak istiyorum gerekli dosyalar lazım varsa paylaşır mısınız acaba Teşekkür ederim.
[/quote]
[b]Hocam format atmak için dosyalara ihtiyacınız yok kod girmeniz lazım.[/b]

[quote name='ZodiacNadavich' date='29 April 2012 - 00:18 ' timestamp='1335647920' post='1193893']
Eğer google android için [b][color=#FF0000]gmail[/color][/b].com hesabı aldıysanız tekrardan girişinizi yapın ve Ayarlar>Hesaplar ve Senkronizasyon>Hesabınız>Kişileri Senkronize et eğer rehberiniz senkronize edilmişse tamamen kurtarılır.

Wawe için ise başka tarayıcılar kullanarak videoyu açmayı deneyin. Olmassa fabrika ayarlarına dönmeyi deneyin.
[/quote]
benim iş tam sıkıntı wawe7233e için fabrika ayarlarına döndüm yine olmadı
farklı tarayacı olarak ne önerirsiniz tabi sistem bada birde samsung apps den
hesap aldım fakat pc den giribiliyorum ama cepten giremiyorum yanlış diyor hesap
pc den samsung kies le oluyormuş ama kieste açılmıyor hata veriyor farklı sürümler denedim
olmadı yardımlarınız için sağolun

[quote name='yawuz58' date='29 April 2012 - 00:02 ' timestamp='1335650552' post='1193913']
benim iş tam sıkıntı wawe7233e için fabrika ayarlarına döndüm yine olmadı
farklı tarayacı olarak ne önerirsiniz tabi sistem bada birde samsung apps den
hesap aldım fakat pc den giribiliyorum ama cepten giremiyorum yanlış diyor hesap
pc den samsung kies le oluyormuş ama kieste açılmıyor hata veriyor farklı sürümler denedim
olmadı yardımlarınız için sağolun
[/quote]
[b]hocam telefonun usb portunda sorun olabilir veya bilgisayardan başka usb girişine takarak deneyin. Eğer sisteminiz windows 7 ise xp ile giriş yapmayı deneyin telefona kurtarma modunda yeniden yazılım atın.[/b]

İphone 3GS AT&T telefonum var.
Jailbreak yaparak telefonu açtım.
Hattın çalışması için ultrasn0w_1.2.5.deb manuel olarak kurdum.
Çünkü Wifi çalışmıyor.
İos 5.01 kullandığım için Fix Ultrasn0w For iOS 5.0.1 (3GS).deb uygulamasını da kurdum.
Yine servis yok yazıp hat çalışmadı.
Baseband sürümü: 06.15.00 (ipad basebandı yükledim)
redsn0w_win_0.9.10b6 ile Jailbreak yaparken Cydia ve İpad basebandı seçerek yüklüyorum.
nerede hata yapıyorum anlamadım.

Ben şimdi bu AT&T sözleşmesini iptal ettirip çalıştırmak istesem çalışır mı?
Çalışırsa bu işlemi nasıl yaparım.

[quote name='mcEnGin' date='29 April 2012 - 10:27 ' timestamp='1335688050' post='1194004']
İphone 3GS AT&T telefonum var.
Jailbreak yaparak telefonu açtım.
Hattın çalışması için ultrasn0w_1.2.5.deb manuel olarak kurdum.
Çünkü Wifi çalışmıyor.
İos 5.01 kullandığım için Fix Ultrasn0w For iOS 5.0.1 (3GS).deb uygulamasını da kurdum.
Yine servis yok yazıp hat çalışmadı.
Baseband sürümü: 06.15.00 (ipad basebandı yükledim)
redsn0w_win_0.9.10b6 ile Jailbreak yaparken Cydia ve İpad basebandı seçerek yüklüyorum.
nerede hata yapıyorum anlamadım.

Ben şimdi bu AT&T sözleşmesini iptal ettirip çalıştırmak istesem çalışır mı?
Çalışırsa bu işlemi nasıl yaparım.
[/quote]
Telefonun imei ve bluetooth'u sağlam mı?

[quote name='yawuz58' date='29 April 2012 - 09:52 ' timestamp='1335685925' post='1193994']
möç123, on , said:
acaba rica etsem kodu paylaşır mısınız?

samsung türkiye sorun söylerler 444 77 11 aradıktan sonra 1e basın
[/quote]
Mühendis ayarlarına geri dön: *#110*01#
Fabrika ayarlarına geri dön: *#987#
COM portunu etkin kıl: *#110*01# -> Device -> Set UART -> PS Config -> UART1/115200
Fabrika ayarlarını ayarlama: *#987*99#
Konstrast ayarı: *#369#
software version: *#800#
software version: *#900#

*#0000#, *#0044# İngilizce Dİline Dön
*#0086#, *#0886# Cin Diline Dön
*#0084#, *#0966# Vietnam Diline dön

Edited by ZodiacNadavich