Jump to content

İe 9 Neden Donuyor

pixokid
 Share

Recommended Posts

mozilla yada goggle crome bi dene bence ben zaten explorer kullnmıyorum mozilla hastasıyım ama neden donuyo dersen
çeşitli sebeplerden kaynaklanabilir bence exploreri sitemden kaldırıp yeniden yükle bakalım düzelir belki.veya sitelerden bulaşan trojanlar yapısını bozmustur virüs programlarıyla tarattınmı?bide explorer onarma var.Başlat - çalıştır - regedit yazıp enter e basıyoruz
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Active Setup\Installed Components\{89820200-ECBD-11cf-8B85-00AA005B4383}
değeri altında IsInstalled Dword değerini 0 yaparsak birdahaki restart tan sonra explorer kendini onaracaktır.alıntıdır.

Bugüne kadar gördüğüm kullandığım en hızlı tarayıcı INTERNET EXPLORER 6 ..

Tabi artık sitelerde bazı özelliklerini kısıtlayarak mecbur yeni sürüm tarayıclar kullanmak zorunda bırakıyorlar ..

Microsoft kadar enayisini görmedim herifler Internet Explorer 6 yı geliştirip diğer sürümleri yapsalardı IE7,8,9 olsun en azından onlarda donmaz ve hızlı olurdu .. Hiç ie6 yı örnek almamışlar ..

[quote name='ßuRak2677' date='03 May 2012 - 05:43 ' timestamp='1336016593' post='1195756']
Bugüne kadar gördüğüm kullandığım en hızlı tarayıcı INTERNET EXPLORER 6 ..

Tabi artık sitelerde bazı özelliklerini kısıtlayarak mecbur yeni sürüm tarayıclar kullanmak zorunda bırakıyorlar ..

Microsoft kadar enayisini görmedim herifler Internet Explorer 6 yı geliştirip diğer sürümleri yapsalardı IE7,8,9 olsun en azından onlarda donmaz ve hızlı olurdu .. Hiç ie6 yı örnek almamışlar ..
[/quote]

:) microsoft bilerek yapıyo herşeyi