Jump to content

Files Search Assistant 2.0

Korkut_Ata

Recommended Posts

Arkadaşlar... Bu program word, excel, txt, Pdf vs. gibi veri dosyaları içerisinde arama yapılabilen mükemmel bir program... Programın 1.3'ünün crack'i var ama onda pdf dosyaları içerisinde arama yapılamıyor... Bu sebeple bana programın 2.0 versiyonu gerekiyor. Programın crack'ini bilen ya da crackleyebilecek olan arkadaşlardan rica ediyorum... Acil lazım... Şimdiden teşekkür ederim...

Programın Download linki:

Please register to see this content.

Buyur Dostum;

Please register to see this content.

Rar Pass:www.tnctr.com

Hocam teşekkür ederim... Zahmet vermişsin... Emeğine sağlık...

...Ama...

1.3.1 bende de vardı. Bana ek özellikler bulundurduğu için 2.0'ı gerekiyor...

Gene de ilgin için teşekkür ederim...

Hocam teşekkür ederim... Zahmet vermişsin... Emeğine sağlık...

...Ama...

1.3.1 bende de vardı. Bana ek özellikler bulundurduğu için 2.0'ı gerekiyor...

Gene de ilgin için teşekkür ederim...

1.3 'ü istemişsiniz galiba..

• 2 ay sonra...

Arkadaşlar konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar bir ilgilenseler olmaz mı? Neredeyse 1,5 yıldır arıyorum ama Files Search Assistan 2.0 cracki bulamadım... 1.3.1 yetersiz kalıyor... Özellikle CarLeone kardeş gibi program kırmaktan anlayan arkadaşların ilgisini bekliyorum... Şimdiden Teşekkür ederim...

sevgili arkadaşım sen belgelerin içinde geçen sözcükleri bulmak istiyor isen sana başka bir program da önerebilirim. Üstelik free ve daha kapsamlı. Ama bulduğun kelimeleri değiştirmek istiyor isen (Search and replace) o zaman faydalı olamam. haberini bekliyorum

Sevgili arkadaşım... Files Search Assistant 2.0 programını izah etmem gerektiğini düşünüyorum....

Düşünelim/ Farz edelim:

Elimizde 40-50 tane kitap word şeklinde bulunuyor... 20-30 tane de makale pdf şeklinde bulunsun... hadi olmuşken 15-20 kitap da html şeklinde bulunsun...

Ben bunların içerisinde -yine atıyoruz- "atalar kültü" sözcüklerini aratmak istiyorum... Bu program o kelime grubunun geçtiği tüm paragrafı sayfasıyla birlikte önüme getiriyor... Bu şekilde ben her aramak istediğim sözcük için onlarca kitap, makale vs. yi tekrar tekrar okumak zorunda kalmıyorum... Bu işi yakın bir şeyler yapan programlar var elbette ama kullanım ve fonksiyon özellikleri bakımından üzerine yok... 1.3.1 versiyonunu hemen kırmışlardı... Buna pek rağbet olmadı... Zira bu program eğitimcilerin daha ziyade işine yaradığından hackerler tarafından ilgi görmüyor...

Arz ve rica ederim... ;)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...