Jump to content

Şampiyonun Belli Olma Tarihi 12.05.2012 C.tesi

Bay_RC
 Share

Recommended Posts

[quote name='LeOn.' date='06 May 2012 - 22:01 ' timestamp='1336330913' post='1197541']
[size="3"][b]süper finalin varlığı lig başlamadan önce belirlendi. Galatasaraylı arkadaşlar süper final olmasaydı şampiyonduk diye hayal kurmayı bıraksınlar..... [/b][/size]
[/quote]

[b]Normal ligin bitişi ve puan durumuna bak bence.11 puan farkı biz atmadıysak kim attı? Bu hayalse....

Bu arada bu demirören yakacak Türk futbolunu...[/b]

Yahu Türkiye şikeden çalkalanıyor aylardır içeride yatanlar var hala şike var senaryo var son maça kalıyor diyorsunuz. Siz kendi yazdıklarınıza inanıyor musunuz? Bu durumdaki bir ülkede şikenin Ş si olmaz bu saatten sonra. Yenilgiye ya da başarısızlığa kulp bulmak için insanları kötülemeyin bilip bilmeden yargısız infaz yapmayın. Günah almayın boşu boşuna...

Ligin başında play off sistemi getirildi. Ligi 1. bitiren de sonuncu bitiren de bunun farkındaydı. Puan farkı varsa nasıl olsa play off a kalıyorum diye maça asılmama da vardı. Ben de bu sistemi sevmiyorum ancak var ve uygulanıyor.

Her başarısız sonuçtan sonra bunların da açılması komik...

Tamam konu anlaşıldı. Şampiyon haftaya belli. Fazla konuşarak gereksiz databasede yer kaplamayalım...

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...