Jump to content

Internet Üzerinden Ucuz Cd Ve Dvd Almak Istiyorum

skyforce
 Share

Recommended Posts

Selamın aleyküm arkadaşlar. İnternet üzerinden ucuz cd, dvd, cd zarfı, cd kalemi gibi şeyler almak istiyorum. Açıkçası ben bir kaç site buldum fakat kimisi güven vermiyor kimisinin hakkında şikayet var kimisinin ödeme seçenekleri ve kargo seçenekleri uymuyor. Bu arada fiyat/performans cd , dvd markasıda önerebilirsiniz. Philips dvd-r var elimde mesela çok gariptir iki ayrı dvd yazıcıda denedim ikiside yeniydi, ve ikiside kimi dvd yi yazdı kimi dvd yi yazmadı hata verdi. Sizin denemiş olduğunuz markalar varsa tavsiyelerinizi bekliyorum. Bu arada gözüme çarptı Diamond diye bir marka var çok ucuz. Bunun hakkında bilginiz varmı ??

[quote name='selocan24' date='25 May 2012 - 10:42 ' timestamp='1337935365' post='1204834']
http://www.cd.com.tr/asp/index.asp buraya baktınmı sorun yaşamadım
[/quote]

Tavsiyen için sağol. Evet burayı biliyorum çok iyi bir yer. Fakat ödeme seçeneği uymuyor.

Şöyle anlatayım ;

1. kapıda ödeme seçeneği yok,
2. Posta çeki ile ödeme yok,
3. Sordum havalenin aynı gün hesaplarına geçmesini isiyorlar. Benim posta çeki ile yapacağım EFT ise ertesi gün hesaba geciyor.

Yoksa gerçekten iyi site. Sony marka dvd ve cd lerde iyi fiyat var.

Neden her hangi bir başka bankadan hesap açtırmıyorsun diyebilirsin. Onu da şöyle açıklayayım. Paramın artmadan ama aynı zamanda azalmadan durduğu tek yer olduğu için. Para az olunca mecburen dikkat ediyor insan böyle şeylere.....