Jump to content

Alınık Bozuk Ikinci El Laptop

skyforce
 Share

Recommended Posts

Evet Arkadşlar bozuk ikinci el laptop arıyorum. Koşullarım

1. Cdrom, Arızası olabilir. power jack arızası olabilir. Pili tamamen bitmiş olabilir.Hoparlörü patlak olabilir. Lcd kırık olabilir. Ama kesinlikle anakart arızası olmayacak. Ve laptop çalışır vaziyette olacak.

2. Sunulan laptoplar hoşuma gitmezse almak zorunda değilim.

3. Birden fazla teklif olursa en uygun laptop alınacak. Güvenilirlik açısından üyenin cevap sayısına ve eski olup olmamasına bakılacak.

4. Çok yeni üyeler teklif vermesin.

5. Para banka hesabına iki gün içinde, posta çeki hesabına anında yatırılabilecek.

6. Taşımanın ucuz olması için Ptt kargo olacak. Yalnız paketlemeye çok ama çok önem gösterilecek. Üstün körü paketleyecek olan hiç yazmasın.

7. Aradığım fiyat 150 tl.. Edited by skyforce

Elimde çok eski bir casper marka labtop var markasını unutdum power jackta sorun var veya olmaya bilirde tam emin değilim ama sarj aletinde büyük ihtimalledir..!! Garanti veremem ve klavyesi arızalı tus takımı yok üzerinde ama tusları yok :) Çalışırmı pek bilmiyorum denemekte istemiyorum yoğunluktan ve yedek sarjın olmamasından dolayı..İstersen satabilirim 1.5 sene önce 150 Tl'ye almıştım bu haliyle çalışıyordu...İstersen resim ekleyebilirim dşünüyosan para konusundada sorun olmaz ne önerirsen ona anlaşırız (çokta ucuza kaçmadan suistimal edmeden tabi) kardeşim..

[quote name='tutuklu8' date='06 June 2012 - 05:32 ' timestamp='1338953552' post='1209187']
ekranlı anakartı sağlam ekran kartı yok işlemcisi yok acer amd cift çekirdek destekli acer var
[/quote]

Laptopun çalışır durumda olması gerekir. Genede teklif için sağol..