Jump to content

Gold'dan Alışveriş Yapan Varmı?

ArminVB
 Share

Recommended Posts

[b]arkadaşlar gold.com.tr sitesi üzerinden cuma günü ekran kartı siparişi verdim ancak siparişini verdiğim ürün bugün öğlen saatlerinde siteden kaldırıldı. hesabım bölümündede sipariş durumu (Ürünleriniz Temin Ediliyor.) şeklinde yazıyor.
Gelelim soruma. siparişini verdiğim ürünün siteden kaldırılmış olması demek stoklarda olmaması demek değilmi ? Eğer böyle ise benim sipariş ne olacak ? Daha önce bu tip bir durumla karşılaşan arkadaşlar varmı ?[/b] Edited by LeOn.

[quote name='bates54' date='11 June 2012 - 18:26 ' timestamp='1339428394' post='1211035']
ürünü tedarik ederlerse yollarlar. tedarik edemezlerse ya telefonla yada maille bilgi verip kredi kartına iade ederler. çok eski ve sağlam firmadır. beklemek istemiyorsan aç telefon
[/quote]
Tedarik derken başka ürünmü yollarlar ? telefon açıyorum ama bir türlü birine bağlanamıyorum.

[quote name='cobraartiz' date='11 June 2012 - 18:28 ' timestamp='1339428508' post='1211038']
goldun internet sitesinden değilde normal şubesinden eski laptopuma ethernet kartı almıştım.sorun çıkmadı.
[/quote]
Mağazaya gittim ama kalmamış bende eve gelip internetten siparişi verdim.

Edited by LeOn.

[quote name='cobraartiz' date='11 June 2012 - 18:51 ' timestamp='1339429897' post='1211055']
biraz daha bağlanmaya çalış.eğer gelmezse paranı iade ederler.
[/quote]
1-2 gün daha beklerim durum değişmez ise siparişi iptal ederim. parayıda 5-10 günde geri yollarlarsa gidip mağazada biraz huzursuzluk çıkarıcam çok sinirlendim :D

[quote name='LeOn.' date='11 June 2012 - 18:37 ' timestamp='1339429052' post='1211040']
Tedarik derken başka ürünmü yollarlar ? telefon açıyorum ama bir türlü birine bağlanamıyorum.
yok, aynı ürünü yollarlar. gold.com.tr den bahsediyoruz değilmi?

[quote name='LeOn.' date='11 June 2012 - 15:57 ' timestamp='1339430234' post='1211060']
1-2 gün daha beklerim durum değişmez ise siparişi iptal ederim. parayıda 5-10 günde geri yollarlarsa gidip mağazada biraz huzursuzluk çıkarıcam çok sinirlendim :D
[/quote]

senın mağza ıle bır sorunun olamaz.. tınlamazlar bıle senı. ustune ustelık kendını rezıl edersın. o mağzadan alısverıs yapsaydın haklısın. ama ınternet uzerındekı alısverısler ana depodan gelıyor.. o yuzden huzursuzluk cıkaman mantık cercevesınde degıl. sadece ayıp etmıs olursun

[quote name='bates54' date='11 June 2012 - 19:50 ' timestamp='1339433435' post='1211088']
yok, aynı ürünü yollarlar. gold.com.tr den bahsediyoruz değilmi?
[/quote]
evet siparişi verdim bakalım bu hafta içi gelmezse iptal edicem.

[quote name='Teknik Servis 7/24' date='11 June 2012 - 20:03 ' timestamp='1339434181' post='1211093']
senın mağza ıle bır sorunun olamaz.. tınlamazlar bıle senı. ustune ustelık kendını rezıl edersın. o mağzadan alısverıs yapsaydın haklısın. ama ınternet uzerındekı alısverısler ana depodan gelıyor.. o yuzden huzursuzluk cıkaman mantık cercevesınde degıl. sadece ayıp etmıs olursun
[/quote]
onların stokta olmayan birşeyi satışa koyması ayıp değilmi peki

Edited by LeOn.

[quote name='LeOn.' date='11 June 2012 - 20:05 ' timestamp='1339434337' post='1211094']
evet siparişi verdim bakalım bu hafta içi gelmezse iptal edicem.

onların stokta olmayan birşeyi satışa koyması ayıp değilmi peki
[/quote]

yüzlerce ürünü satmaya çalışınca bu gibi problemler oluyor. internetten benim başıma da geldi. başka siteydi. telefonla arayıp kredi kartına parayı iade ettiler.1 hafta sürdü. bende başka siteden aldım. ama bencede mağaza farklı internet farklı. mağaza şubesi merkez depoya herhangi bir girişimde bulunmaz.

hepsiburada com dan alsaydınız orasıda sağlam bende ekran kartı aldım
kararsısız kalmıştım gtx550ti yada gtx560 dcıı gtx550ti aldım ama performans
önceki kartımla 9800tgx+ ile aynı neredeyse acaba geri gönderip gtx 560 mı alsam
hatta önce gtx560 sipariş ettim sonra iptal ettim gtx550ti aldım 2 günde parayı geri gönderdiler

Edited by yawuz58