Jump to content

Blogger'da Google Adaense Reklamı Alma

Recommended Posts

bi blogum var görsel eğitim üzerine. googledan reklam almak istiyorum adsense e defalarca başvuru yaptım fakat kabul edilmiyor sebebini anlamıyorum
gelene mail aynen böyle

[quote]Merhaba Eray Kaymaz,Google AdSense'e olan ilginizden dolayı teşekkürler. Başvurunuzu gözden geçirdikten sonra, program kriterlerimize uymadığını uzmanlarımız gördüler. Bu yüzden, sizi programımıza kabul edemiyoruz.

Google reklamlarının yayıncılarımız için olduğu kadar reklamverenlerimiz için de etkililiğini sağlayacağına inandığımız bazı kurallarımız var. Bütün yayıncıları gözden geçiririz, ve herhangi bir başvuruyu reddetme hakkımızı da saklı tutarız. Biz büyüdükçe, programımızı daha geniş web içeriği sunan web yayıncılarına genişletebileceğimizi düşünüyoruz.

Unutmayın ki kararımızın ayrıntılı sebepleri ile ilgili sorulara cevap veremeyebiliriz. Anlayışınız için teşekkürler.

Saygılar,

Google AdSense Ekibi[/quote]

blogumun adresi: www.evdekihoca.blogspot.com
kesinlikle reklam gibi bi amacım yok sorunun ne olduğunu anlamıyorum
şimdiden teşekkür ederim...

[color="#C0C0C0"][size="2"]başlığı hatalı yazmışım adsense yazcağma adaense yazmışım ksrua bakmayın[/size][/color] Edited by OfBuNeYaaaa

başvurduğun zaman site aynı bu şekildeyse telif hakkı olan materyalleri paylaşıyorsun diye kabul etmemiş olabilirler.şuan anasayfada sadece 3 link var onun dışında içerik yok.yan menüye girince başka sayfalar çıkıyor ama aynı şekilde link paylaşmışsındır diye bakmamışlardır bile.

• 3 hafta sonra ...

[quote name='Lastman' date='25 June 2012 - 00:13 ' timestamp='1340572405' post='1215539']
başvurduğun zaman site aynı bu şekildeyse telif hakkı olan materyalleri paylaşıyorsun diye kabul etmemiş olabilirler.şuan anasayfada sadece 3 link var onun dışında içerik yok.yan menüye girince başka sayfalar çıkıyor ama aynı şekilde link paylaşmışsındır diye bakmamışlardır bile.
[/quote]
200 den fazla başlık var, video ve yazı dışında başka bişey yok. videoların telif hakkınımı alıyım yani nasıl olcak ben dha neyapıyım bu adsense'e yaranmak için anlamadım
taklamı atıyım ?