Jump to content

Bu Nedir Ya Ams Değil Gibi Geldi

asil123123
 Share

Recommended Posts

tnctr olarak büyük bi aileyiz aramızda programcı yazılımcı mühendis v.b birçok bilgisayar konusunda tecrübeli arkadaşlarımız var...

sımdı demek ıstediğim şu aşağıdaki videoda cok farklı bir sistem kullanılmış ben bunu cok aradım bulamadım murkut cafe system int.cafelere özel hazırlanmıs satılan bir programdır... Fakat almak istiyorsanız cafenizde en az 30PC olmak zorunda bende 20 tane var bunun ıcın o system'i kuramıyorum bende kendim yapmaya karar verdim yardımlarızla yapabilirsek paylaşıcam ve bircok cafe sahibi arkadaşlarımız memnun kalıcak ...

sizce bu video'daki program veya programlar nelerdir... ve nasıl yapılmış olabilir...

http://www.youtube.com/watch?v=xyxJugVrbYA&feature=relmfu

[quote name='pilgetir' date='28 June 2012 - 17:39 ' timestamp='1340897979' post='1216751']
Bu bildiğimiz masaüstü yapmış.Daha önce forumda verilmişti.Ams ilede yaparsın başka bir programlada.
[/quote]

hocam video ya bakarsan bi arasındaki dünya farkını görürsün o geçiş efektleri o buttonlar pageler bence ams değil başka program dediğin ne bilmiyorum

bakın ben size yarıda olan bi projemi atıyım inceleyin

[quote name='pilgetir' date='28 June 2012 - 17:50 ' timestamp='1340898647' post='1216764']
Vatandaşım ams ile yapılmış demiyorum !! Ams ile yapabilirsin diyorum.
[/quote]

ams dışında hangi programla yapılabilir ?

bakın ams ile yaptıgım yarıda olan proje linkim

http://s528.hotfile.com/get/f6887aca1d3f9275da78e9ab712e9a2648f5be34/4fec7dcc/320/7d0b89a9fa1188a4/0/Copy%20of%20KRALNETCAFESYSTM.rar

yapabildiğim ve programın bana sağlayabildiği herşeyi kullanmaya çalışıyorum.

Edited by asil123123

[quote name='pilgetir' date='28 June 2012 - 17:54 ' timestamp='1340898863' post='1216767']
c++,c# vb herşeyle yaparsın html ile bile yaparsın dandik olur
[/quote]

video yu izlediniz ise bi yorum yapabilirmisiniz murkut cafe system den bahsediyorum.

Bence çok harika bi çalışma diye düşünüyorum

Bi Dönem bende çok Araştırmıştım Sanırım Flaş İle yapılıyor Ams ilede Yapılabilir belki Ama Flash ile Yapılanlar Daha Farklı oluyor html kullanılıyor bildiğim kadarı ile bu dediğiniz şey burda yapılırsa birçok kişiye çok fayda sağlıcaktır eminim

[quote name='pilgetir' date='28 June 2012 - 16:00 ' timestamp='1340899222' post='1216769']
Ben anlatamıyorum sanırım.Bunu [u][b]AUTOPLAY MEDİA STUDİO[/b][/u] ile yapabilirsin verdiğim linki incele.
[/quote]
AUTOPLAY MEDİA STUDİO ile bende çok ugraştım bir yere kadar geldim ama bilgisayar açılınca otomatik başlatamadım:)çok ugraştım ama olmadı sonrada bırakmıştım

• 2 years yıl...