Jump to content

Aramızda Galerici Varmı

drcslm
 Share

Recommended Posts

arkadaşlar 3 aydır araba arıyorum ama hala bulabilmiş değilim :(
aradığım modeller
astra h kasa 2004-2006 hatchback
golf 5 2004-2005
ford focus hatchback
fiyat maks 25500tl

hani filmin birinde şanssız vardı kimin masasına giderse o kişi yenilirdi ya benimde o misal hangi araba temiz diye baksam 2-3 parça değişen 2-3 parça boya çıkıyor sanki sıfırmış gibi satmaya kalkıyor. satarken 4 günde satıyorum da alırken bulamıyorum bu konuda hiç şansım yok konu hakkında yardımcı olabilecek olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

• Editor

Aslında Kısmetlisin.....
Millet satmak için 40 Takla attığı bir dönemde 4 günde satmak...
Tabii arabanın temizliği / orjianl olması en büyük etken..
Bende iki tane var fakat senin aradığın modeller değil..
Astra ve Focus nasıl bulamadın hayret..
+Golf 5 çok ragbet görüyor, temizi su içinde 25.000 yapar, zira 30.000 TL'ye bile satanlar var.(alana karışmam:)) [GTI, TDI modeller 30.000- 36.000 arası]
En çok prim yapanı / imajı bir tarafa; yol tutuşu en iyi olanı ve en rahat sürüşü olan model [b]FOCUS[/b]...

Edited by semsibey

[quote name='semsibey' date='19 July 2012 - 20:27 ' timestamp='1342718848' post='1222736']
Aslında Kısmetlisin.....
Millet satmak için 40 Takla attığı bir dönemde 4 günde satmak...
Tabii arabanın temizliği / orjianl olması en büyük etken..
Bende iki tane var fakat senin aradığın modeller değil..
Astra ve Focus nasıl bulamadın hayret..
+Golf 5 çok ragbet görüyor, temizi su içinde 25.000 yapar, zira 30.000 TL'ye bile satanlar var.(alana karışmam:)) [GTI, TDI modeller 30.000- 36.000 arası]
En çok prim yapanı / imajı bir tarafa; yol tutuşu en iyi olanı ve en rahat sürüşü olan model [b]FOCUS[/b]...
[/quote]

aracı 9 senedir kullanıyordum değişeni yoktu ki ayrıca pazarlama kabiliyetim iyidir de temiz araba bulamamamdan şehir dışına çok çıkamamdan ve en büyük etken şanssızlığımdan kaynaklı araç bulamıyorum baktığım çürük çarık. uygun hangisini bulursam astra golf focus alacağım artıkım

[b]s.a sahibinden yada vs diteler okadar cok araç varki bukadar araç içersinde araç bulamıyorum demenize hayret diyiyorum.
örnek vermek gerekirse varsayalım bende 2005 golf var fiatı 20.000 tl gelip araca bakıyor yada baktırıyor serviste aracın sağ tarafı komple boyalı şaselerde birşey yok ama çiziklerden dolayı boyalı olduğu söyleniyor bunu duyan müşteri oooo bunun sağ tarafı komple boyalıı bana gelmez diyor bende servisin 2 el kısmında duran araçları örnek göstererek diyorumki bakın aynısı burda var 26000 tl istiyorlar bunu alın bakın bunda boya yok sadece lokal olduğu söyleniyor bizdeki araç isim olarak boyalı onlarınki lokal hımm servis nederse oo ben almam evet ama 26000 tl olanıda almıyorsunuz ?
sorun nedir çok basit araç ucuz olsun orj olsun ölmüş eşşek olsun sıkışmış olsunki ben alayım yarın çabucak satayım güzel yaaa bunlar yaşanmış olaylardır bir insan bukadar araç içersinde araç bulamıyor forumda araç arıyorsa sadece gülerim..

okadar çok orjinal araç varken araç bulamıyorsanız fiatı yüksek olduğundanmı alamıyorsunuz yoksa boya takıntınızdanmı.. :)[/b]

Edited by yildo

[quote name='yildo' date='19 July 2012 - 22:12 ' timestamp='1342725124' post='1222761']
[b]s.a sahibinden yada vs diteler okadar cok araç varki bukadar araç içersinde araç bulamıyorum demenize hayret diyiyorum.
örnek vermek gerekirse varsayalım bende 2005 golf var fiatı 20.000 tl gelip araca bakıyor yada baktırıyor serviste aracın sağ tarafı komple boyalı şaselerde birşey yok ama çiziklerden dolayı boyalı olduğu söyleniyor bunu duyan müşteri oooo bunun sağ tarafı komple boyalıı bana gelmez diyor bende servisin 2 el kısmında duran araçları örnek göstererek diyorumki bakın aynısı burda var 26000 tl istiyorlar bunu alın bakın bunda boya yok sadece lokal olduğu söyleniyor bizdeki araç isim olarak boyalı onlarınki lokal hımm servis nederse oo ben almam evet ama 26000 tl olanıda almıyorsunuz ?
sorun nedir çok basit araç ucuz olsun orj olsun ölmüş eşşek olsun sıkışmış olsunki ben alayım yarın çabucak satayım güzel yaaa bunlar yaşanmış olaylardır bir insan bukadar araç içersinde araç bulamıyor forumda araç arıyorsa sadece gülerim..

okadar çok orjinal araç varken araç bulamıyorsanız fiatı yüksek olduğundanmı alamıyorsunuz yoksa boya takıntınızdanmı.. :)[/b]
[/quote]

sanırım senin başından anlattığın gibi bir olay geçince herkesi aynı biliyorsun. bi üstteki mesajda şehir dışına çıkma imkanım olmuyor dedim. mesai saatleri içerisinde bir veya iki gün şehir dışına çıksam zaten bulurum. şimdiye kadar 100 araç baktım hepsinin ilk konuşması arabada değişen yok ile başlıyor gidiyorum direklerde çekme yapılmış 2 parça değişmiş fiyatına bakıyorum uçmuş o arabayı niye alayım ki? sen 20 bin 26 bin ile örnek vermişsin adam çıkmış değişen yok arabada diye 2005 astra boş araca 27000 tl istiyor sıfırı 33500
arabayı alıp yarın motoru arızalıymış pert kaydı varmış hasar kaydı varmış diye uğraşmaktansa bi 3 ay daha bekler temiz araba alırım. Ayrıca boya takıntım falan da. senin tabirinle yapılması gereken boyalı hasar kayıtlı pert kayıtlı direkleri şaseleri oynamış motoru sıkıntılı araç almak mı?
ayrıca konuyu tartışma konusu olarak açmadım sadece birşey sordum ölmüş eşek karıştırmanı gerektirecek bir durum yok yani