Jump to content

Çok Güçlü Usb Wireless Adaptör Lazım

ahmetbayram5
 Share

Recommended Posts

merhaba.evimin yaklaşık 600 metre ilerisinde burger king var ve ben oranın wireless'ını kullanmak istiyorum.aramızda 1-2 bina var ve edup ed-199 aldım ama fayda etmedi.kutusunda yazdığı gibi 1 km falan çekim gücü yalan.bana gerçekten çok güçlü bir usb wireless adaptör lazım.150 tl kadar bütçe ayırdım yeter ki işe yarar bir şey olsun.açık alanda çoğu adaptör iyi ama benim için önemli olan arada bina olunca bile çekecek güçte olması.lütfen tavsiye verin.özellikle, kendi kullandığınız,gücünü gerçekten bildiğiniz adaptörleri yazın araştırayım ve alayım.bıktım vınn'a para ödemekten.şimdiden teşekkürler...

]kardeşim sini bundan başkası paklamaz denenmiştir öyle haybeye tavsiye etmiyorum
hattabunu çanak antene koyup 4 km den çektiren var

[code]http://www.netsiparis.com/detay/13232898016/UBIQUITI-BULLET-M2-HP-2-4GHZ[/code]

Edited by tutuklu8

[quote name='tutuklu8' date='09 August 2012 - 19:44 ' timestamp='1344541457' post='1229265']
]kardeşim sini bundan başkası paklamaz denenmiştir öyle haybeye tavsiye etmiyorum
hattabunu çanak antene koyup 4 km den çektiren var

[code]http://www.netsiparis.com/detay/13232898016/UBIQUITI-BULLET-M2-HP-2-4GHZ[/code]
[/quote]
buna bukadar para vermeye gerek yok ben tplinkleri alırken verdiğiniz linkteki ürünüde inceledim ürün çok kaliteli parasını fazlasıyla hakeden bir ürün benim dediğim üründe de cihazda mac adresi filtreleme var cihazınıza hiç kimse dışarıdan şifresini bilsade de bağlanamaz bana 2 cihaz lazımdı iki cihaz 700 lira para ben 270 liraya ikisini aldım işimi fazlasıyla görüyor işyerimin çatısına ve eve taktım birtane de karar arkadaşın tabi...

arkadaşım buhafta yeni modem aldım bana dedilerki 100metre engelde olsa rahat çeker 3duvar ötesini çekmiyo leptobuda bu hafta aldım hp adama gittim bana leptobunun çekişi zayıf diyor modem tp-lınk td-w8151n bilmiyom hangisinde hata sende bengibi tongaya düşme

[b]Anlaşılan burda Wirelles Kullanımında herkez acemi :) Kardeşim aradığın ürünü sana tedarik edebilirim,Hakiki Taıwan malı ve 68 DBI anten ile 3800 mw çıkışlı Realtek çipset kullanan bir adaptör,markası çince yazıyor,o yazıyıda burada aktaramadığım için marka belitemiyeceğim,Fiyatı :230 TL engel tanımaz ve mükemmel perfonmans alırsın,üzerinden gelen 5 metre usb kablo var,ayrıca sende 10 metre ilave ederek 15 metre kullanabilirsin,bugüne kadar gördüğüm en mükemmel wirelles adaptör,sana tavisyem olsun Realtek ve atheros çipsetli adaptörlerden şaşma,şu ana kadar sayısız derecede wirelles adaptör testlerini gerçekleştirdim,ama şu anki elimdeki dehşet bişey, 3 km mesafe çeker.[/b]