Jump to content

eksplorerda ki sorun..?

onder

Recommended Posts

büyük ihtimalle virüsten kaynaklanıyor

win98 kullanıyorsun birşeyler kurarken yada window bileşenleri ekleyip kaldırırken bir hata olmuş olabilir.

En iyisi format at kurtul :p

sağ altta my computer :(

tnc ailesi olarak durumu nasil yavas yavas cozuyoruz bak, ortada da 0 byte yazdigina gore format aticaksin pasa pasa :p

Dawnie, ortadaki 0 byte onu gorememissin, gozluk hediye edicem dogum gununde :(

tnc ailesi olarak durumu nasil yavas yavas cozuyoruz bak, ortada da 0 byte yazdigina gore format aticaksin pasa pasa :p

Dawnie, ortadaki 0 byte onu gorememissin, gozluk hediye edicem dogum gununde :p

ben aslında herşeyi ben biliyorum izlenimi yaratmamak için söylemedim onu :(

neyse biz konuyu böyle dağıtırsak başkaları ne yapmaz şimdi ciddi cevap veriyorum

format at kurtul :(

ben aslında herşeyi ben biliyorum izlenimi yaratmamak için söylemedim onu :p

neyse biz konuyu böyle dağıtırsak başkaları ne yapmaz şimdi ciddi cevap veriyorum

format at kurtul :p

yahu kankacim niye gereksiz post atiyorsun biz farkli bisi mi dedik format at dedik :(:(:p

neyse lakirtimizi gece bulbullerine saklayalim tabele direk dikicek konuya yoksa :(

büyük ihtimalle virüsten kaynaklanıyor

win98 kullanıyorsun birşeyler kurarken yada window bileşenleri ekleyip kaldırırken bir hata olmuş olabilir.

En iyisi format at kurtul :lol:

ooooooooooooooooofff öldüm gülmekten ya .. inanın gözlerimden yaş geldi.. haaa haa.. windows2000 serwer ekranı bu.. sistem çalışıyor üzerinde.. ya ne güzelde yorum getirdin wirüs war diye.. ooff ALLAH da sizi güldürsün hep.. bişyler kurarkene nihaaa haaa.. :mellow: worolun çocuklar ya..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...