Jump to content

Gmail Şifre Unutulması :/

Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar ben gmail hesabımda şifremi unuttum fakat en son temmuz ayında girdiğimi hatırlıyorum günü hatırlamıyorum bana ayrıntılı olarak soruyor gününü de soruyor en son hatırladığım şifreyi bile soruyor onu da yolladım ama pek emin değilim bu gmail hesabımı mutlaka bulmam lazım içinde çok önemli şeyler vardı gizli yanıtını ve cevabını biliyorum fakat sormuyor ne yapabilirim :/ şifremi unuttum olarak gönderdim temmuz ayında girdim dedim benimle irtibata geçebilmeleri için bir hotmail adresi söyledim birkaç saat içinde benimle irtibata geçeceklermiş ama ne yapabilirim önceden bir kez daha yollamıştım şifremi bulamamıştım :/ lütfen yardım edin ... :/ :S

[quote name='Hyperion00' timestamp='1347194320' post='1239065']
Merhaba arkadaşlar ben gmail hesabımda şifremi unuttum fakat en son temmuz ayında girdiğimi hatırlıyorum günü hatırlamıyorum bana ayrıntılı olarak soruyor gününü de soruyor en son hatırladığım şifreyi bile soruyor onu da yolladım ama pek emin değilim bu gmail hesabımı mutlaka bulmam lazım içinde çok önemli şeyler vardı gizli yanıtını ve cevabını biliyorum fakat sormuyor ne yapabilirim :/ şifremi unuttum olarak gönderdim temmuz ayında girdim dedim benimle irtibata geçebilmeleri için bir hotmail adresi söyledim birkaç saat içinde benimle irtibata geçeceklermiş ama ne yapabilirim önceden bir kez daha yollamıştım şifremi bulamamıştım :/ lütfen yardım edin ... :/ :S
[/quote]

Bende bir ara senin gibi gmail hesabımın şifresini unutmuştum fakat hesabımı açarken ben şifremin unutulması halinde alternatif bir e-mail hesabı eklemiştim allahtan o hesabı hatırladımda bu şekilde hesabıma giriş yaptım [img]http://www.tnctr.com//public/style_emoticons/default/smile.png[/img] sende belki öle birşey yapmışsan bi dene derim eğerki hesabını geri almayı başarırsan şifreni unutmana karşılık alternatif bir e-mail hesabını koymanı tavsiye ederim arkadaşım kolay gelsin [img]http://www.tnctr.com//public/style_emoticons/default/smile.png[/img]

Edited by Bırak Gitsin...

• 2 ay sonra...