Jump to content

Dıştan Bitirime

ajdarbaba
 Share

Recommended Posts

Selam arkadaşlar ben kıbrısta yşaıyorum burda lise birde iki sene üstüste sınıfta kaldım ve okuldan atıldım şimdi türkiye gelmek istiyorum ve orda liseyi dıştan bitirmeyi düşünüyom şimdi arkadaşlar türkiyedeki dıştan bitirme zormu orda dıştan geçirmeyi geçebilirmiyim

hocam şaka felan yapıyorsuunuz ben bu kıbrısta gittim çalıştım ama yinede geçemedim torpili olan geçiyor böyle bir sistem işliyor burda çok pişmanım sınıfta kaldıgım içim boşu boşuna bu bilgisayar yüüzünden 2 sene sınıfta kaldım herkesin gözünde kendimi şuçlu hisediyorum bugün annem babam bana dedi dıştan bitirmeye girecenmi yine ben sesimi çıkaramadım torpili olan geçiyor o sınavları geçmesi çok zor beni çalıştıracak kimse yok annem babamlardar senden hiç birşey olmaz dedikleri zaman valla fıttırıyom deli oluyom sesimide çıkaramıyom bunları söylesem annem babam inanmaz bana bir an önce türkiyeye gidecem arkadaşlar bu sınavlar ne zaman oluyor bir bilgliniz felan varmı senede birmi oluyor bu sınavlar birde eminmisin çok basitmi

[quote name='ajdarbaba' timestamp='1347554891' post='1240332']
hocam şaka felan yapıyorsuunuz ben bu kıbrısta gittim çalıştım ama yinede geçemedim torpili olan geçiyor böyle bir sistem işliyor burda çok pişmanım sınıfta kaldıgım içim boşu boşuna bu bilgisayar yüüzünden 2 sene sınıfta kaldım herkesin gözünde kendimi şuçlu hisediyorum bugün annem babam bana dedi dıştan bitirmeye girecenmi yine ben sesimi çıkaramadım torpili olan geçiyor o sınavları geçmesi çok zor beni çalıştıracak kimse yok annem babamlardar senden hiç birşey olmaz dedikleri zaman valla fıttırıyom deli oluyom sesimide çıkaramıyom bunları söylesem annem babam inanmaz bana bir an önce türkiyeye gidecem arkadaşlar bu sınavlar ne zaman oluyor bir bilgliniz felan varmı senede birmi oluyor bu sınavlar birde eminmisin çok basitmi
[/quote]

acıdım şimdi.

Üzüldüm haline,dışardan(akraba) sana ne deseler takma aynı şeyi bana dediler ben onlara inat okuyorum evet keşke sende okusaymışsın ama bu işler biraz da kısmete bakıyor açık ögretim okuyan arkadaşlarımı senle konuşturta bilirim,istersen tabi..?

Benim yeğen,8. sınıfı açıkdan okudu sınıfı geçdi 1-2 dönem normal sınıfı geçdigin gibi öle geçdi açıkdan,Ama çok çalışmıştı tabi

Edited by gozyası