Jump to content

Sahibinde De Ürün Alacam Ama

quadcore
 Share

Recommended Posts

sahibinden de laptap alacam ürünü begendim fiyatlada anlaşdık fakat ben daha once uzak bir yerden urun almadım
adamda pek anlamıyor denizlide alacagım ürün ben de adanadaym biz bu ürünü nasıl alabilirz fiyat 1650 tl get acılırsa ne kadar alırlar
yada get olmadan başka nasıl alabilirm yardımcı olurmusunz arkadaslar daha önce satış yapanlar lütfen önerisini sunsun....

adamın profilini iyi incele.. eğer satışı az yada hiç yoksa kesinlikle get açtır.. get açamam derse ptt kapıda ödemeli yollat (15 tl) kargo ve havale tutuyor... artı söylediğiniz fiyat çok abartı bir fiyat.. şuan i7 li laptopları o fiyata alabilmektesiniz.. bu arada bende denizliliyim... kesinlikle kapora adı altında para yollama.. benim kardeşimde aynı haltı yedi.. laptop yerine sadece kasa yollamış adam.. şikayet etsende cezası olmuyor internet alışverişi olduğu için... biz şikayet ettik savcılık kovuşturmaya yer yoktur dedi.. adam dolandırdıklarıyla kaldı...

sahibinden ücret + %7 (komisyon) sanalpazar ücret + %5 komisyondur... gette ürün eline geldiğinde onay verirsin.. gelmeden açıp bakmadan kesinlikle onay verme.....

Edited by srkngncy

ben ürün satmıyorum hocam.. daha önceden satışlarım da alışlarımda oldu... satacak olsam adanada tanıdık var :)) peşin hallettirirdim ama maalsef.. ptt kargoyu açtırıyor.. satıcının bunu belirtmesi gerekiyor... kargo görevlisinin refakatında açarsınız.. olmadı ptt ana binada gene açarsınız... ikincisi gold bimeks vatan burları biraz araştırın.. laptop fiyatları bazan kampanyalar oluyor çok düşüyor.. örnek gold sürekli stok eritmek için ay ortalarında yüzde 65 e varan indirimler yapiyor.. bence o fiyata sıfır bir ürün alın

ben ürün satmıyorum hocam.. daha önceden satışlarım da alışlarımda oldu... satacak olsam adanada tanıdık var :)) peşin hallettirirdim ama maalsef.. ptt kargoyu açtırıyor.. satıcının bunu belirtmesi gerekiyor... kargo görevlisinin refakatında açarsınız.. olmadı ptt ana binada gene açarsınız... ikincisi gold bimeks vatan burları biraz araştırın.. laptop fiyatları bazan kampanyalar oluyor çok düşüyor.. örnek gold sürekli stok eritmek için ay ortalarında yüzde 65 e varan indirimler yapiyor.. bence o fiyata sıfır bir ürün alın

[b]
[url="http://www.tnctr.com/user/415537-srkngncy/"][color=green]srkngncy[/color][/url] hocam düşüncelirinz için cok sagol ptt ile evime kadar gelse kargo memuruna ben ürüne baksam sonra ürünü begenmedim desem geri alırlarmı yada bunu gectim ürüne para vermeden ürün gercekten omu diye bakabilirmyz [/b]

Kendi oturduğun ildeki ilanlara bakarsan gidip elden alırsın hemde test edip her ayrıntısına bakarsın. Ben genelde öyle yapıyorum 3-5 kuruşa bakmamanı öneririm. Farklı ilden alıcam dersen eğer profil yorumlarına puanlarına bak içine siniyorsa alışverişini yap.

sahibinden.com en güvensiz alışveriş sitelerinden biridir.Her ne kadar kredi kartı ile çok sorun yaşasamda sanalpazar.com ve gittigidiyor.com bu işin piridir hemşerim.Ben bu sitelerden alış veriş yapıpda beğenmedim her ürünü sorunsuz iade edip paramı aldım.Ayrıca büyük meblalı alışverişte bu siteleri kullanma onun yerinde vatan computer teknosa hepsi burada gibi siteleri kullan.

nakit para yatırma hiç bir sitede yok.. evet ptt ile kontrol edersin ürün o ise alırsin yok dediği gibi değilse ki yüzde 99 servise girmiş çıkmış yada kendisi içini açmıştır (garantisizdir kısaca) geri iade edersin.. ptt görevlisine izah edersin yok ben yapamam derse bir zahmet ptt ana binaya gider orada kontrol edersin.. sorun olmaz.. yada herhangibir bankadan ing yada garanti ( sanal kredi kartı hizmeti sunuyorlar) hesap açtırırsın bedavaya.. paranıda içine atarsın alışverişine bakarsın.. başkada yolu yok maalsef

[quote name='quadcore' timestamp='1348605597' post='1243406']
sanal kredi kartı nasıl oluyor biraz anlatırmısn ben ürüne baktım o degilse tutatanak tutarmı paramı almak için ne yapmam gerek
[/quote]

1650 tl az para değil. sıfır ürün satan sitelerden havale yolu ile alışveriş yapabilirsiniz.

sahibinden.com ile ilgili şikayetler

[CODE]
http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/1361946/sahibindencom-onayli-magaza-dedikleri-kullanici-tarafindan-magdur-edildim/ifyan
[/CODE]

[CODE]
http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/1361017/sahibindencom-havale-ettigim-para-hala-incelenmekte-diyor/ifyan
[/CODE]

[CODE]
http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/1360602/sahibindencom-1-aydir-bir-satici-insanlari-magdur-ederek-usulsuz-satis-yapiyor/ifyan
[/CODE]