Jump to content

Elektrikli Motorsiklet Alacağım

2parmak
 Share

Recommended Posts

benzine para vermekten bıktım, işyerim 4,5 km gitgel 10 km de. elektrikli motorsiklet(bisiklet) almayı düşünüyorum 3000 watt volta tercihime yakın gibi duruyor. olanlar kullananlar fikir sahibi olanlar tavsiyede bulunurlar mı bana!!!!

[quote name='2parmak' timestamp='1349696885' post='1246398']
benzine para vermekten bıktım, işyerim 4,5 km gitgel 10 km de. elektrikli motorsiklet(bisiklet) almayı düşünüyorum 3000 watt volta tercihime yakın gibi duruyor. olanlar kullananlar fikir sahibi olanlar tavsiyede bulunurlar mı bana!!!!
[/quote]

Bende yuki dünya 1200watlık 5 akülüsü var 9 aydır sorunsuz kullanıyorum.50ila 55klpmetre yol gezdiriyor 9saatte şarj oluyor.

[quote name='YILDIZAVCISI' timestamp='1349700426' post='1246414']
Bende yuki dünya 1200watlık 5 akülüsü var 9 aydır sorunsuz kullanıyorum.50ila 55klpmetre yol gezdiriyor 9saatte şarj oluyor.
[/quote]

1200 watt benim işimi görür görmesine de benim hatun biraz kilolu 2 kişi binemeyiz diye 3000 wattlık olanı düşünüyorum. 3000 lik olan da 5 akü 60 volt

• 1 yıl yıl...

Arora XH 05 250 Modelini bende geçen yaz aldım görünüşte hiçbir sorun yoktu yaklaşık 10 gün kullandım günde max 15 km yol yaptım ve motorla işim bittikten ertesi gün kullanacağım zamana kadar şarja takılı durdu. 10 gün sonra 1-2 kere kendi kendine yavaşlamaya direksiyon kilitlenmeye başladı. 

Şans bu ya ertesi gün tekerlek patladı ve yetkili servise götürdüm (yerde sürüme vs. olmadığı halde) biz ilgileneceğiz dendi motor benden alındı  2 gün sonra aradılar arka tekerin sensörü yanmış mış. Tekerleğin patlamasıyla sensör yanmasının açıklaması ne diye sordum cevap yok. 100 TL'ye yapılacağını söylediler sözde 2 sene ücretsiz bakım onarımlı diye aldım.

100 TL ödeyip yaptırdım fatura istiyorum yok diyorlar biraz bağırınca ters konuşunda fatura değil de fiş verelim dediler bakım onarım olarak fiş kesilmek şartıyla kabul ettim dalga geçer gibi bana fiş diye yollanan fişler bakkaldan marketten börekçiden en komedisi de penti (bayan iç giyim mağazasından) toplanan fişler geldi. 

Gülmek istiyorum sinirden gülemiyorum. Penti fişi allah bilir hangi servis elemanının eşinin aldığı iç giyim fişi :)

Arora'yı kötülemiyorum benim başımdan gelenler bunlar.

Şimdiden hayırlı olmasını dilerim.