Jump to content

Satıldı 4 Gb Ram+Amd X4 Çekirdek+1 Gb Ekran Kartı

shalken
 Share

Recommended Posts

4 GB RAM+AMD X4 ÇEKİRDEKLİ+1 GB EKRAN KARTI+500 GB HDD+

fgg60.jpg

AMD ATHLON(TM) II X4 630 PROCESSOR 2.80 GHZ

4 GB RAM
ANAKART ASUS
500 GB HARDDİSK
ATI RADEON HD 1 GB EKRAN KARTI
LG DVD OKUYUCU
CORONA KASA (KART OKUYUCULAR USB GİRİSLERİ)
FANLARI LED ISIKLI OLUP SUSTURMA ÖZELLİĞİNE SAHİP EVDE KULLANMAK ICIN SESSIZLIGE ONEM VERENLER...

HİC TAMİR GÖRMEDİ FORMAT BILE ATMAYA GEREK GORMEDIM HIZ BAKIMINDAN MUKEMMEL PERFORMANS SAGLIYOR. SOGUTUCULARI ILK GELDIGINDE SES CIKARDIGI ICIN DEGISTERDIM İŞLEMİ FANI CEVIRMELI ISTER HIZLI SOGUTABILIRSINIZ ISTER SESSIZE ALIP HIC SES CIKARMAZSINIZ LED ISIKLIDIR.

500 TLcik :)

Edited by shalken

[quote name='Ezio06' timestamp='1351800968' post='1252506']
Yanlışım varsa düzeltin 2.el + amd çok pahalı değil mi ?
[/quote]
[quote name='avaks' timestamp='1351802114' post='1252510']
[i]çok pahalı bu fiyatı belırlerken önci araştırım[/i]
[/quote]
Pc toplama sitelerinde bu ürünleri toplayın bakalım ne kadar çıkacak arkadaslar 1 tb hdd haric fiyatı bile 1,850 nin üstünde çıkıyor Merak etmeyin tüm ürünlerde çakma ürünler kullanılmadı ucuz hiç kullanılmadı sadece işlemci fanı olan thermaltake 120 tl. Yorum yaparkende dışardaki pc ler ile karıştırmayın bu pc yi... Bana sadece kasası 1,300 e geldi yanında verdiğim lcd,hoparlör,hdd side cabası.. Vee Amd yi siz nasıl bir şey olarak görüyorsunuz bilmiyorum ama Bence amd Süper Daha piyasada İntel yokken Amd Serisi vardı Bu kasada 4 Çekirdekli olmasında İntel yoktu. Daha yeni yeni piyasaya sundu i5 i7 sini.

Edited by shalken

ya varya bu siteyi çok seviyorum devamlı takip ediorum ama gelki alış veriş yapmak istedimde siteden soguyorum hata almak istedim bazı ürünler var yanaşmıyorum bile.nedeni ise daha önce açmıştım belki görmüşünüzdür dolandırılmıştım bu siteden alış veriş yaparak şahsın birinden. o gun bu gundur sadece bakıyorum geçiyorum alamıyorum güvenemedım için kımseye.

[quote name='tekyurek38' timestamp='1351850423' post='1252643']
ya varya bu siteyi çok seviyorum devamlı takip ediorum ama gelki alış veriş yapmak istedimde siteden soguyorum hata almak istedim bazı ürünler var yanaşmıyorum bile.nedeni ise daha önce açmıştım belki görmüşünüzdür dolandırılmıştım bu siteden alış veriş yaparak şahsın birinden. o gun bu gundur sadece bakıyorum geçiyorum alamıyorum güvenemedım için kımseye.
[/quote]
Aramızda azda olsa dolandırıcılar bulunmakta kardesım zaten tanımıyorsan kişiyi gg ye veya sahibindene yönlendir orda ürünü verirse verir veya kapıda ödemeli artık dolandırmak o kadar kolay degil havuz sisteminde istersen parayı aktarırsın istemezsen aktarmazsın

[quote name='shalken' timestamp='1351836965' post='1252584']
Pc toplama sitelerinde bu ürünleri toplayın bakalım ne kadar çıkacak arkadaslar 1 tb hdd haric fiyatı bile 1,850 nin üstünde çıkıyor Merak etmeyin tüm ürünlerde çakma ürünler kullanılmadı ucuz hiç kullanılmadı sadece işlemci fanı olan thermaltake 120 tl. Yorum yaparkende dışardaki pc ler ile karıştırmayın bu pc yi... Bana sadece kasası 1,300 e geldi yanında verdiğim lcd,hoparlör,hdd side cabası.. Vee Amd yi siz nasıl bir şey olarak görüyorsunuz bilmiyorum ama Bence amd Süper Daha piyasada İntel yokken Amd Serisi vardı Bu kasada 4 Çekirdekli olmasında İntel yoktu. Daha yeni yeni piyasaya sundu i5 i7 sini.
[/quote]

Bende satmak istiyom ama o paraları weren yok güzel kardeşim

amd phenom II x4 9550 Quadcore 2.2 (4 çekirdek)
asus anakart hdmı girişli
ati 3450 1gb 256 bit
320 hdd samsung
6 gb 1066 mhz ram
500 watt power
samsung cd dvdw

asus kasa
microlab 5+1
philips 19 inç lcd

gta 4-nfs the run-crysis 2 gibi oyunlarda mükemmel amma zamanın berhinde 2000 tl para saydım şimdi 1150 tl isterim weren yok

• 5 ay sonra...

Bende satmak istiyom ama o paraları weren yok güzel kardeşim

amd phenom II x4 9550 Quadcore 2.2 (4 çekirdek)
asus anakart hdmı girişli
ati 3450 1gb 256 bit
320 hdd samsung
6 gb 1066 mhz ram
500 watt power
samsung cd dvdw

asus kasa
microlab 5+1
philips 19 inç lcd

gta 4-nfs the run-crysis 2 gibi oyunlarda mükemmel amma zamanın berhinde 2000 tl para saydım şimdi 1150 tl isterim weren yok

parça olarak satıyormusun.

hayır kardes

• 4 ay sonra...