Jump to content

Easyhdr Pro 2.30.1 Portable | 14.9 Mb

nakato
 Share

Recommended Posts

[center][b][img]http://skrinshot.ru/files2/98908774324718620506745923223142.jpg[/img]
easyHDR PRO 2.30.1 Portable | 14.9 Mb[/b][/center]

easyHDR Pro 2, şimdiye kadar Photomatix ile üretmeyi başardı çok daha iyi sonuçlar üretir. Yıllar içinde ben düzenleme programları çok denedim. EasyHDR hepsini iyi bir performans sergilemiştir. Sonuçlar daha çok çekim tersledi ben kendi gözlerimle gördüm ne benziyor. En iyi gölge detay, daha doğal görünümlü renkli ve tam renkli, çok! Sonuçları gece ve Photomatix güne gibidir. EasyHDR daha makul fiyatlı. Ve neredeyse tüm düzenleme yazılımı daha az maliyetlidir Düzenlenen görüntü kalitesi için.Kolay kullanımı. Çok daha az zaman içinde düzenleme bitmiş üretir. Ben Manzaralar, Doğa & Vahşi Yaşam, Portreler, Mimari ve iç daha iyi bir görüntü yazdırmak için, üretecek bir program bulamadım. Photomatix sadece bu çok yönlü değildir. Ben benim müşteriler ve müşteriler, ben En İyi Kalite Görüntü sağlamak için, çalışan bir fotoğrafçı olarak benim sorumluluğum olduğunu hissediyorum gibi önemli bir zaman, karşılaştırmalar yapma harcanmıştır. Ve ben gurur benim iş almak, ve ben Tanrı'nın bize vermiş, ve diğerleri ile bu Zevkler paylaşmak olduğunu Güzellik fotoğrafçılık keyfini çıkarın çünkü! Özellikler: »» »Bir High Dynamic Range (HDR) içine farklı pozlama değerleri ile çekilen fotoğrafları bir dizi karışımı image »» bilgisayar ekranında veya baskılı görüntülenebilir kanalı GERÇEKÇİ görünümlü sonuç başına 8-bit içine »tonlama haritası HDR görüntü »» »hizalamak manuel hizalama özelliği (vardiya, ölçek, dönme ve PERSPEKTİF dengeler) kullanarak giriş fotoğraflar veya ... vardiya gibi rotasyon için telafi ... kullanımı otomatik hizalama özelliği, »» »ince ayar yapmak için ton eğrisi şeklini ayarlamak kontrast »» »herhangi nicemleme kayıp olmadan sesi eşlenen sonucu sonrası işlem yapmak - kayan noktalı veri (bulanıklık, keskinleştirme, gürültü azaltma, beyaz dengesi, renk tonu ayarlayabilirsiniz) »» dijital kamera »dönüştürmek ve ton haritası RAW görüntüleri »» »yük BMP, JPEG, TIFF 24/48/96-bit, FITS ve Radiance RGBE dosya formatları »» »BMP, JPEG olarak kaydetme (EXIF başlıklarını kaybetmeden), 24/48-bit TIFF veya Radiance RGBE (. hdr) »» otomatik olarak herhangi bir kullanıcı olmadan görüntü setleri onlarca işlemek »kullanım toplu işlem seçeneği etkileşimi »» »dil sürümleri:???? İngilizce, polski, Espanol, Deutsch, Francais, Italiano, Portugues ve Brezilya.
İndirme
[CODE]
http://adf.ly/EokVJ
http://adf.ly/EokbM
[/CODE]