Jump to content

Windows 7 Kurdum Ve Ethernetimi Tanımadı :( ?

grey23
 Share

Recommended Posts

[color=#ff0000][size=7][u]Windows 7 İNTERNET Bağlantısı Sorunun Yardımlarınızı Bekliyorum[/u] [/size][/color]

[b]Öncelikle konumla ilgilendiğiniz icin tesekür ederim[/b]

[b]Bilgisayarımda normal olarak kullandığım yazılım Windows XP İşletim sistemi ve Windows 7 Kurmaya karar verdim Programı Başarıyla Bilgisayarıma Kurdum Ama karşıma çıkan tek sorun '' internet bağlantımın '' kesilmesi oldu windows 7 Kurduktan sonra internet bağlantıma hiç bir türlü giriş yapamadım Çıkan hatalar şu şekildeydi : '' İnternet Bağdaştırıcılarınız düzgün calısmıyor v.b '' Bunun üzerine Aygıt yöneticisinden '' Atheros [/b]L2 Fast Ethernet 10/100 Base-T Controller '' Bunu tanımlıyamadığını Fark ettim [b]Konuyla ilgili olarak bunu ne yaptıysam düzeltemedim ve internet bağlantımı tekrar getiremedim dolayısıyla Windows XP ye geçiş yaptım ve internet bağlantım geri geldi Dolayısıyla WİNDOWS 7 yi kurmayı düşünüyorum halen bu konuyla ilgili olarak çözümm yolu varmı İNTERNET Bağlantım WİNDOWS 7 Dede çalısırmı bana yardım ederseniz sevinirim ? [/b]

(NOT : Aynı sorun Vistadada Olmustu )

Bu Sorunun genel bir sorun mu yoksa bana ait bir sorunmu olduğundan hiç bir fikrim yok arkadaşımda Bu yazılım sorunsuz bir şekilde çalısmasına rağmen bende böyle bir sorunla karşılastım :(
Ayrıca Windows 7 işletim sisteminin Uyumsuzluğu söz konusu olabilir mi ?