Jump to content

Maxiplus 5 Sizce Uygunmu

07azrail
 Share

Recommended Posts

arkadaşlar 500 tl civarında para biriktirdim ve akıllı telefon almak istiyorum .biraz araştırdım ve turkcell lin maxiplus5 ini buldum isim kalitesizgibi geldi ama zte tarafından üretilmiş telefon ve özellikleri ne göre fiyatı oldukça uygun sizce almalımıyım?veya bu fiyata kaliteli birşey (özellikleri iyi) önerirmisiniz?
Turkcell-maxiPLUS5.jpg
800MHz hızında çalışan tek çekirdekli işlemci
Android 4.0 ICS işletim sistemi
512 MB RAM
3.5-inç IPS LCD ekran
5MP arka kamera
4GB dahili hafıza
MicroSD kart desteği ile +32GB’a kadar destekleme
Wi-Fi, Bluetooth ve 3G bağlantıları
NFC temassız mobil ödeme teknolojisi

---bu arada turkcell bu telefonu 499 tl ye satıyor lakin istanbul biilişimde 399 tl sizce nerden almalıyım istanbul bilişimden alsam sorun yaratırmı garanti vs işlerinde veya teknik destekte

istanbulbilisimde garanti kvk ise alabilirsin.
Aksarayda bu telefonu turkcellden sıkı bir pazarlık ile :d 490 tlden 440 tlye aldık.

Zte kaliteli dersen evet.
Huawei ve Zte bir HTC kadar kalitelidir.
Üzerinde 800 Mhz'lik Quallcom islemci var.
Ve android iccream 4.04 ve 3.0.8 kernel ile geliyor. Bu fiyata gercekten ucuz bir cep telefonu

Edited by &ULTİMATE&

[quote name="07azrail" post="1268045" timestamp="1357145181"]turkcell yetkili servisleri tarafından 2 yıl garanti yazıyor birde 1 yıllık cep kask veriyorlar istanbul dışında oturduğum için netten alıcam.telefonun genpa garantisinde olduğunu okumuştum bir yerde ama bilemiyorum [url=http://www.istanbulbilisim.com.tr/t21-siyah-turkcell-en-ucuz-fiyatlari,35849.html]http://www.istanbulbilisim.com.tr/t21-siyah-turkcell-en-ucuz-fiyatlari,35849.html[/url][/quote] Bu siteden daha önce alışveris yapmadım. İyice araştırıp öyle alısveris yapmanizi öneririm. Birde telefon ile iletisime gecip, garanti detaylarını öğrenin.

http://www.istanbulbilisim.com.tr/e612-beyaz-lg-en-ucuz-fiyatlari-kampanyalar,36613.html
ben bunu.. sipariş ettim bugün elime geçti. havale ile 483geldii.. çok iyi çok hızlı.. ama dipnot göruntülü konuşma bunda yok çift kamerası olmasına rağmen.. ama sorun deil skype ve diğer leri. ile görüntülü konuşa bilirsin..
telefon çok hızlı ve iyi..garanti 2yıl  artı sigorta ile 523tl aldım

Edited by fien89

aslına bakarsan az daha bekleyip biraz daha para biriktirmelisin almışken tabiki 512mb ram den daha aşağısını almamalısın ancak 800mhz işlemci de pek bişeye yaramaz ics yüklü olması çok stabil çok hızlı olacağını kanıtlamaz zte ne kadar kaliteli bi firmadır tartışılır ben telefoncuyum mümkün oldukça böyle telefonlar satmam çok nadiren kota ayağına satmak zorunda kaldım 

aslına bakarsan az daha bekleyip biraz daha para biriktirmelisin almışken tabiki 512mb ram den daha aşağısını almamalısın ancak 800mhz işlemci de pek bişeye yaramaz ics yüklü olması çok stabil çok hızlı olacağını kanıtlamaz zte ne kadar kaliteli bi firmadır tartışılır ben telefoncuyum mümkün oldukça böyle telefonlar satmam çok nadiren kota ayağına satmak zorunda kaldım 

512ram yeterde artar bana ben  çok oyunu seven biri.. değilim.. bu fiyatada en iyi.. si bunlar.. ha motorola atrix var 573  tl şuanda 1gb ram 1ghz çift çekirdek ama sorunlu.. 

512ram yeterde artar bana ben  çok oyunu seven biri.. değilim.. bu fiyatada en iyi.. si bunlar.. ha motorola atrix var 573  tl şuanda 1gb ram 1ghz çift çekirdek ama sorunlu.. 

sorunlu derken biraz acarmısın 50tl daha bulabilirsem onuda alabilirm

pilin şarjı yüzde yüz dolsada %95te gösteriyor ics gelmiyecek.. ben çok düşündüm.. ama içime sinmedi sana kalmış.. motorola atrik kullanıcıları yaz googleye yorumları okursun.. benim işimi.. görüyor 600 ve daha fazlası gereksiz diyorum