Jump to content

Video İzlerken Mavi Ekran Hatası (Yardım Edin)

mmtsahindmn
 Share

Recommended Posts

selamunaleyküm,mozilla veye chrome den video izleyince laptop ya mavi ekran veriyor yada firefox çöktü diyip baştan başlatıyor firefox uygulmasını,Internet Explorer'dan izleyince hiçbişekilde hiç bi sorun çıkmıyor donanımsal olmasa gerek ama sistemsel bi sorunda değil eminim bütün sürücüler ve adobe flash son sürüm herşey güncel,kaçkere format attıgımı unuttum win8,win7,xp hepsini yaptım yine sonuç aynı,video izlerken sağ tıklayım donanım hızlandırması özelliğini etkinleştir kutucugundaki onayıda kaldırdım yinede çözülmedi,yemin ediyorum ki artık leptop u kırıp atıcam olmuyor ne denediysem olmuyor,diskleri komple biçimledim olmadı birleştirip sonra ayırdım dıskleri yinede olmadı sorun nerde bi türlü anlamıs değilim oyun oynarken hiç bi hata almıyoruım,bios update bile yaptım aklınıza gelebilcek herşeyi yaptım...

windows xp sp3 aralık 2012 güncel
lenovo core i5

Edited by mmtsahindmn

merhaba geçen benımde basıma gelmıstı bu olay sistemde olan bır arızadan dolayı olmuyor.ramdan kaynaklanıyor.tahmınen sen format atarkende bazı dosyaları okumamıstır tabi xp kurduysan.dedığım gıbı bı ram bulabılırsen bır yerden ramı değiştir mutlaka sorunun çözulecektır

[warning][color=#FF0000][b]DİKKAT: Konu Başlığını forum Kurallarına gore yeniden düzenleyiniz. Aksi halde cope tasınacaktır. [topic=872]Forum Kuralları[/topic] - [ Madde 10-16 ] Konu düzenlenene kadar yazılan tüm iletiler silinecek, ileti yazanlar uyarı alacaktır.[/b][/color][/warning]