Jump to content

Tablet Ve Vın

hacken
 Share

Recommended Posts

kardeşim yemek nasıl yenir gibi bi soru sormuşsun Ne yemek istediğini sölede ona göre yardimci olmaya çalişalım ama dimi degerli arkadasım tablette vını nasıl çalıstıracagımı sordum vınla baglanmak ıstıyorum açık degilmi sorum...

sen ya hiç tableti filan eline almadın yada öylesine bir soru sormuşsun.

Ne tablet modelinizi neden almak istediğiniz wın çeşidini yazmışsınız. Bu nasıl soru sormaktır anlamadım!

Öncelikle tabletinize uygun wın modellerine modellerini bakarsınız  sonrada istediğiniz operatore gider şu model wın dan istiyorum dersiniz.,yada direk gidin orada deneme yanilma yöntemi ile size bi wın verirler.

kurulumuna gelicek ulursak ayrıca bişiler kurmadan wın ı tabletinize bağlayin zaten kendisi 3-5 saniye içinde otomatik kurulur ve bağlanma sinyalni göstermiş olacaktir.

Bu arada sorum açık değilmi demişsinde gerçekten çok açiklayicisin :warning: :shiftyninja:

sen ya hiç tableti filan eline almadın yada öylesine bir soru sormuşsun.

Ne tablet modelinizi neden almak istediğiniz wın çeşidini yazmışsınız. Bu nasıl soru sormaktır anlamadım!

Öncelikle tabletinize uygun wın modellerine modellerini bakarsınız  sonrada istediğiniz operatore gider şu model wın dan istiyorum dersiniz.,yada direk gidin orada deneme yanilma yöntemi ile size bi wın verirler.

kurulumuna gelicek ulursak ayrıca bişiler kurmadan wın ı tabletinize bağlayin zaten kendisi 3-5 saniye içinde otomatik kurulur ve bağlanma sinyalni göstermiş olacaktir.

Bu arada sorum açık değilmi demişsinde gerçekten çok açiklayicisin :warning: :shiftyninja:

Hacı gerekli açıklamayı yapmış zaten. Tabletin broşür veya kullanma klavuzunda uyumlu modemler yazılıdır. Zaten Türkiyedeki VINN, JET, VODEM vs. hepsi de ZTE firmasınındır. Bilgisayarda çalışmış olan VINN veya diğer modemi tablete takıp birkaç dakika bekle. Tabletler uyumlu modemleri hemen tanıyor ve internet bağlantısını sağlıyor.