Jump to content

Windows8 Gec Acılıyo

oktaymt
 Share

Recommended Posts

TAM EMİN DEGİLİM AMA, ESKİ BİR LAPTOPA 4-5 DEFA KURDUM 1 HAFTA İCİNDE.. BAZI BENZER SORUNLARIM VARDI. Bİ TANESİDE EKRANIN SİYAH OLMASI, YADA BİRDEN KARARMASI VE HİCBİR TUŞUN ETKİLİ OLMAMASI... HATTA PC KAPANINCA GERİ ACILMASI 5DK FİLAN ALIYORDU. YADA ACILMIYORDU...  KISACASI WİNDOWS 8  EKRAN KARTI  VE BİOS AYARLARLARI DİYORLARDI  GOOGLEDAN ARASTIRDIGIMDA. BEN GENE TEMİZ Bİ FORMAT ATTIM VE EKRAN KARTINI YÜKLEMEDİM. TÜM GÜNCELLEMELERİ AZ ÖNCE BİTİRDİM.
MİCROSFOT 2013  + CRACK
NOD 32 2013    + CRAC
WİNDOWS 8 PRO + CRACK
TÜM GÜNCELLEMELERİ BİTİRDİM VE 30DKDIR PCDE SORUN YOK..
HAYIRLISI...
ekran kartını yükleyince oluyor o kararma. istersen ekran kartını kaldır öyle dene.

bende külüstür,
dual 2ghz
2gb ram
512 ekran kartı
bi sıkıntı yok.
hiçbir driver yuklmedim.
30sn filan açılma suresi..

şimdilik böyle sonrasını bilemem.
acerin sitesinden Windows 8 için bios bisiler dediler ama
yapmasını bilmediğim için kurcalamadım.
kardeş keşke yardımcı olabilsem bildiklerim bunlardı,
sana kolay gelsin.

ilk cıkan deneme surumunu yukledım 30 sanıyede acılıyordu  bilgısayarcıdan win8  aldım kurdum şimdyse gec acılıyo baska yerden win8 buldum yukledım buda aynı gec acılıyo

Processor: Intel(R) Core(TM) i3 CPU       M 350  @ 2.27GHz (4 CPUs), ~2.3GHz

ewet cracklı kullanıyom

kullanılan crack sıstemı %90 bozmaktan baska bi işe yaramaz ozellıkle acılıs ve kapanıslarda hatta ozellıkle kapanısta... sahte actıvasyon yapıyor sadece etkınlestırdı yazısını degıstırmek. degısen dll dosyaları ise sısteemın satıpmasına neden oluyor

bu arada crack kullanmadan da wındows su an orjınal bıcımde kısıtlamadan update yapılabılınıyor ve kullanılabılınıyor artık bır guncelleme ıle bu gıderılecek dıye dusunuyorum. o zaman bu crakı kullananlar bıraz daha anlayacak hıcbıseye yaramadıgını

Toshiba satellite a105 bu dizüstü bilgisayara win 8 enterpise kurdum ve yaklaşık 2 dakika kadar bekliyordu açılırken, telefonla aktifleştirdim ve 2 tane driver yüklü değildi acpi ve texsas adında depolama birim denetleyicisi bu iki driveri yükledim tüm güncelleştirmeleri yükledim bir kaç yeniden başlattan sonra 30 saniye ye kadar açılış hızı düzeldi.

Yapabilirseniz tüm güncelleştirmeleri yükleyin ve win 8 hızlı başlangıç özelliğini açıp, tüm driverleri kendi sağlayıcısından yükleyin yani orjinalleri olsun .

119338-toshiba-satellite-a105-s361-angle

Edited by CMYK