Jump to content

Samsung Modelini ßilmiorm

EjDeRizM

Recommended Posts

Samsung Eve qidince Modelini Yazacağim Kızıl Öteki Kablosunu Aldım Ama Kullanamadim. Telefondan Pek anlamiorm Yardımcı oLacak arkadaş varsa Yardımlarini Esirqemesinler

Sayqılar.

Samsung Eve qidince Modelini Yazacağim Kızıl Öteki Kablosunu Aldım Ama Kullanamadim. Telefondan Pek anlamiorm Yardımcı oLacak arkadaş varsa Yardımlarini Esirqemesinler

Sayqılar.

telefonunuzda eger kızılötesi özelliği varsa sorun yok demektir

xp kullanıyorsanız büyük ihtimalle cihazı bilgisayar tanır.

sonra gondermek istediğiniz dosyanın üstüne sag tıklayanı sonra gonder seçenegi kızıl ötesi il dedikten sonra cihaza telefonunuzu yaklastırın göndericektir

eger bir cd verildiyse cihazla birlikte onuda yüklemelisiniz

telefonunuzda eger kızılötesi özelliği varsa sorun yok demektir

xp kullanıyorsanız büyük ihtimalle cihazı bilgisayar tanır.

sonra gondermek istediğiniz dosyanın üstüne sag tıklayanı sonra gonder seçenegi kızıl ötesi il dedikten sonra cihaza telefonunuzu yaklastırın göndericektir

eger bir cd verildiyse cihazla birlikte onuda yüklemelisiniz

Senin anlattığın qibi ise harici ßir Yazılım gerektiriyor Mesajının Sonunda dediqin qißi ama kaßLoyu satın aLmadım vaLide hanlm ßi yerden ßulmu$ getirmiş Telefondanda Anlamadiğim icin Sıkıntı Yaşadım. + Xp Kullaniorm ve Cihaz'i tanior ama neresinden tanıyor anlamadım :D

• Administrator

Kızıl ötesi aletinin önündeki syah camın önüne senin telefonunun kızıl ötesi vericisini koyacaksın. ozaman pcde görürsün altta çıkar telefonunun markası vs. sonra istediğin dosyaya sağ tıklayıp>gönder>yakın bilgisayar dersin dosya gider.

Kızıl ötesi aletinin önündeki syah camın önüne senin telefonunun kızıl ötesi vericisini koyacaksın. ozaman pcde görürsün altta çıkar telefonunun markası vs. sonra istediğin dosyaya sağ tıklayıp>gönder>yakın bilgisayar dersin dosya gider.

sk8er Senin dediğin qißi 1$ey'i yok Şarj Aletini Taktığın yere atiorsun o Kırıl ötesi vericisini Nereye dayayacam Pc'nin Poposunami :D Heralde Bu Kızıl Ötesi Kablosununda bi Yazılımı varda O yok işte Telefoncu fLn bi arkadaş yokmu yav Koskoca TNC'de ^^

Bu arada Telefonun Markası ''Samsung SGH/E310''

Öncelikle ihtiyacınız olan programı yada çözümü ararken, çözüm üretecek arkadaşların bilgi gereksinimlerini karşılaman gerekli.. Örneğin Samsung SGH/E310' gibi..

Ayrıca Telefoncu olmaya da gerek yok..

www.samsung.com'a gir. e310'u arattır. Muhakkak birşeyer vardır. Hiçbirşey bulamaz isen kullanım klavuzunu bulursun. Sonra çeker paşa paşa okursun.

Nihayetinde bilmediğin model için bilinmeyen bir yardım almaktan ziyade, bilgileri önüne serer ve kendi göbeğini kendin kesmeye gayret edersin.

Sonrasında değişik alternatiflere ve buraya başvurursun...

Bu daha akıllıca bir çözüm diye düşünüyorum.

Öncelikle ihtiyacınız olan programı yada çözümü ararken, çözüm üretecek arkadaşların bilgi gereksinimlerini karşılaman gerekli.. Örneğin Samsung SGH/E310' gibi..

Ayrıca Telefoncu olmaya da gerek yok..

www.samsung.com'a gir. e310'u arattır. Muhakkak birşeyer vardır. Hiçbirşey bulamaz isen kullanım klavuzunu bulursun. Sonra çeker paşa paşa okursun.

Nihayetinde bilmediğin model için bilinmeyen bir yardım almaktan ziyade, bilgileri önüne serer ve kendi göbeğini kendin kesmeye gayret edersin.

Sonrasında değişik alternatiflere ve buraya başvurursun...

Bu daha akıllıca bir çözüm diye düşünüyorum.

Dostum Yardımmı Ediyorsun Nasihat'mı Belli Değil Konunuda Belirttiğim qißi eve qidince modelini yazacaqim demi$tim ve Yazdım. Ufacık cocuqun Kulaqini Çekermi$ qißi anlatman ßiraz qarißime qitti Nasihat yerine Yardımcı Olsan Her Neise.Yinede saoL .

Elbette yardımcı olurum/oluruz.. Ne demek; ki zaten bu bizim asli görevimiz.

Lakin size düşen görevler de var, Hatırlatmak babında yazmıştım.

Nasihat olarak gördü iseniz, ne mutlu size ve bize ...

:)

Elbette yardımcı olurum/oluruz.. Ne demek; ki zaten bu bizim asli görevimiz.

Lakin size düşen görevler de var, Hatırlatmak babında yazmıştım.

Nasihat olarak gördü iseniz, ne mutlu size ve bize ...

;)

Her nelse dostum Kusura bakma yinede Çözemeye Çalışıyorum Bu Modelin Aynısından Kullanan arkadaş varml$ o yardlmcl oLacakmiş :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...