Jump to content

Crysıs 3 Kurulum Hata

Sailors
 Share

Recommended Posts

01. İndirdiginiz rar dosyalarini winrar ile cıkartın
02. DAEMON Tools ile DVD1.iso dosyasini acin ve kuruluma gecin
03. Oyun kurulumunda gelen ekranda oyunu nereye kuracaginizi secin ve "tr_TR" secenegini secip kurulumu tamamlayin.

NOT: Oyunu "C:\Program Files" dizinine kurmanızı tavsiye ederiz.

04. Oyunun kurulumu tamamlandıktan sonra yukaridan indirdiginiz CRACK FIX dosyalarını oyunu kurdugunuz dizindeki "Bin32" klasorunun icersine atip, degistirin.
05. Oyunun kurulu oldugu dizindeki "__Installer" klasorunde yer alan "directx" dosyasını ve "vc->vc2010->redist" klasorundeki "vcredist_x86.exe" dosyasını kurun.

OYUNU TURKCE YAPMAK ICIN;

06. Oyunun kurulu oldugu dizindeki "__Installer" klasorune girin. "game->l10n->tr_TR" dizinine gelip, "system.cfg" dosyasini kopyalayin.

Oyunun kurulu oldugu ana dizine yapistirin.

Oyunun kurulu oldugu dizindeki "Bin32" klasorunde yer alan "Crysis3.exe" dosyası oyunu calıstıracagınız dosyadır.

İyi oyunlar..

arkadaşım ben rarları bi dosyaya çıkarıyorum DVD 1 VE DVD 2 çıkıyor onuda başka bi dosyaya çıkarıyorum oradan kuruyorum kurarken yerini ve tr dili seçiyorum ben DAEMON Tools ile kurmuyorum tabi benim ekran kartım desteklemiyomuş o ayrı bi konu

iso yaptım deomon tools ie kurmayı denedim yine aynı hatayı aldım data0.bin dosyasını çıkarmayı deniyom 2 bin dosyası winrarda hasarlı yada tanınmıyor diyo

iso dosyasında sıkıntı var sanırım dostum. birde iso dosyasını winrar ile extract ederek dene dicem ama gene aynı hatayı alman muhtemel. Dene bi olmazsa 1. dvd yi tekrar indirmen gerekiyor.