Jump to content

Recommended Posts

Android tablette internete 3G modem ile giremiyorum, tüm apn ayarlarını vs. yaptım fakat modemi tanımıyor. Pcden wifi hotspot kurup girmeye çalışıyorum fakat pc wireless modem gibi olmadığı için tableti pcye yapıştırmam gerekiyor ve net gidip geliyor, modemi bir şekilde sisteme tanıtma yada usb kablo ile pcdeki neti tablete aktarma şansım var mıdır? Daha önceden pcye ubuntu kurup .sh dosyası ile driverleri kurmuştum, android de linux yapısında olduğu için bu dosyalarla yapabilir miyim? Tablet rootludur yani root gerektiren programlarda önerebilirsiniz.

TornadoEffect-> Flood yaptığınız mesajlar temizlendi.Lütfen flood yapmayalım.

• 4 hafta sonra ...

Modemin sürücülerini bir yere yükleyip paylaşırsanız yardımcı olabilirim..

adamın tableti var ve vın dan bahsediyor. Siz hangi sürücüden bahsediyorsunuzki ?

@ssbyz  kardeşim tabletinizin modelini ve biliyorsanız 3gnin modelini yazarsanız yardımcı olmaya çalışırım.

adamın tableti var ve vın dan bahsediyor. Siz hangi sürücüden bahsediyorsunuzki ?

@ssbyz  kardeşim tabletinizin modelini ve biliyorsanız 3gnin modelini yazarsanız yardımcı olmaya çalışırım.

:rant:  Modemin bilgisayara tanıtmak için bir sürücüsü olması lazım. İçinde Linux sürücüleri varsaydı Android için uyarlayıp paylaşacaktım.

Edited by reyiz

:rant:  Modemin bilgisayara tanıtmak için bir sürücüsü olması lazım. İçinde Linux sürücüleri varsaydı Android için uyarlayıp paylaşacaktım.

8P modemi taktığında tablet desteklemiyorsa tabletine uygun bi model değldir demekki. Tabletin modelini bilirsek desteklediği modemler konusundada yardimci olunur. :icecream:

8P modemi taktığında tablet desteklemiyorsa tabletine uygun bi model değldir demekki. Tabletin modelini bilirsek desteklediği modemler konusundada yardimci olunur. :icecream:

Windows'a desteklemiyor diye sürücülerini de yüklemeyelim o zaman. Herşeyi otomatik tanıyacak diye bir kural mı var. Android dediğin yine Linux çekirdeği kullanıyor, değişen bir şey yok.

Windows'a desteklemiyor diye sürücülerini de yüklemeyelim o zaman. Herşeyi otomatik tanıyacak diye bir kural mı var. Android dediğin yine Linux çekirdeği kullanıyor, değişen bir şey yok.

nerden nere geldik.  Nasi biliosan öle olsun :kahve: