Jump to content

Amd Overdrive Cpu Çekirdeklerini Pasif Görüyor ?

By.Ramses
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar AMD FX 6100 3.3 Kullanıcısıyım , forumdada sıkıntılarımı dile getirmiştim sistemim çok yavaş yeni almama rağmen filan diye . AMD OverDrive ile Stabilite Test yaptığım zaman kaç dakika saat yapsada Bütün CPU ları herşeyi ACTIVE olarak göstermesi gerekirken INACTIVE ( yani tembel , pasif ) gösteriyo işlemcimde mi bi sıkıntı var acaba yardımcı olursanız sevinirim .

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By LegalSecurity
      İlk overclock denemesi  Sonuç : %15
      Daha uste cikamadim. 4600 mhz de stress testini gecemedim. Buda yeterli sonuçta ilk denemem.
    • By By.Ramses
      Arkadaşlar spora başlıyıcam ihtiyaçtan satıyorum .
      Sıfırı 450 TL , 1 GB Ve OC'siz ürünle karıştırmayın .
      2 GB Fabrika Çıkışlı OverClock (O.C) 'ludur .
      Kutusu Garanti belgesi Güç kablosu Crossfire Köprüsü DVI to VGA apartı ile birlikte göndericem .
      İstanbul içi elden teslim .

[email protected] / 0530 239 52 70 her türlü soruarınız için arıyabilirsiniz .
      Almıyıcaklar ve düşünmeyenler boş yere yorum atmasın
      Net Fiyat 360
    • By By.Ramses
      Fiyat 1900 TL yi geçmemelidir. Ekleyip çıkartabiliceğim parçaları söylerseniz sevinirim yada önerdiğiniz herhangi bişeyler 

• By By.Ramses
      Konuyu tam olarak nereye açsam bilemedim  özür dilerim en uygun yere taşınmasını rica ediyorum.
      Proje ödevim için  bir veritabanı oluşturup bunu Php sayfası ( kendi hazırladığım ) internet sitesiyle etkileşimli hale getirmek . Forumda , internette heryerde araştırdım wamp server falan filan buldum ya ben anlamadım basit olduğu halde yada aradığım şeyler değil . ( Sitede anket , kullanıcı adı şifreli giriş yapabiliceğim bişey olucak )  Bana bu konuda yardım ederseniz çok sevinirim iyi günler . 
    • By By.Ramses
      Arkadaşlar Anadoluhisarı Ticaret Meslek Lisesi 12.sınıf Bilgisayar / Web Tasarım Öğrencisiyim .
      Okul zamanında Bilgisayar olarak sadece Web Tasarımı Seçmiş bizde haliyle Bilgisayar okıyıcam ben deyince mecbur Web Tasarım Okuyoruz . Fakat Üniversitede Böyle şeylerle uğraşmak istemiyorum daha çok donanıma çok merakım var ve çok severek yaptığım uğraştığm bir iş. Gel gelelim ygs hüsran barajı geçemedim .
      Matematik - Fizik - Kimya - Bioyoloji - Coğrafya - Tarih - Geometri hiç bi dersi görmüyoruz ama soruyolar işte.

Okuldaki derslerim iyi mükemmel değil ama orta seviyedeyim . 2 Yıllık geçiş hakkımı kullanıcam.
      Sizden Üniversite hayatım için görüş ve öneriler bekliyorum beni doğru yola götürücek.
      Şu üniversite şu bölüm filan diye emin olun kafamı aydınlatırsınız .
      Çok teşekkür ediyorum iyi günler , iyi çalışmalar arkadaşlar

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...