Jump to content

God Of War 4 Başlıyor

seyyahi
 Share

Recommended Posts

God of War 4 Başlıyor

192.jpg

Oyun severlerin heyecanla beklediği "God of War 4" 15 Mart'ta oynanmaya başlıyor 

‘God of War 4: Ascension’ın piyasaya çıktığı gün kapınızda olmasını ister misiniz?

‘God of War’ serisindeki ilk Türkçe sürümlü oyun olma özelliğini taşıyan ‘God of War 4: Ascension’ gold.com.tr web sitesi üzerinden ön satışa çıktı. Dünyadaki milyonlarca oyun severin heyecanla beklediği bu oyunu Gold’dan ön siparişle satın alanlar, Türkiye’deki çıkış günü olan 15 Mart’ta oyunu oynamaya başlayabiliyor.

2005 yılından bu yana video oyunu meraklılarının favorileri arasında yer alan ‘God of War’ serisinin 4’üncü oyunu olan ‘God of War 4 Ascension, gold.com.tr web sitesi 'nde piyasadaki en düşük fiyat olan 115 TL’den ön satışa çıkarıldı. Gold, oyunu Türkiye’deki çıkış tarihi olan 15 Mart’ta teslim etmeye başlayacak ve müşterileri gecikmesiz olarak ‘God of War 4 Ascension’ın dünyasını keşfetmeye başlayabilecek.

4’üncü oyun, ‘God of War’ serisindeki ilk Türkçe sürümlü oyun olma özelliğini taşıyor. Türk oyun severler, ‘God of War 4 Ascension’da Kratos’un maceralarına kendi dillerinde katılabilecekler. Türkçe dil seçeneği sayesinde oyunun özellikle Türkiye’deki oyuncu kitlesini hızla artıracağı bekleniyordu. Gold yetkilileri bu beklentinin ön siparişlerde kendini gösterdiğini ifade ediyor. Sony Playstation 3 (PS3) satışlarının artmasında da etkili olan oyunda Kratos, eşi ve kızının öldürülmesinin ardından özgürlük, günahlarından kurtuluş ve ailesinin başına gelenlerin intikamını alma arayışına girecek. 

Kaynak: teknolojide.com

yakında derken? İlk God of War, 2005 senesinde çıktı ve bu türde bu kadar muhteşem bir oyun yapılamadı daha.

Doğru söylüyorsun da. Ben dünyamızda henüz muadili yapılmayan bir ürün veya yazılım görmedim, o açıdan yakında yapılabileceğini söyledim.

Biliyorsun ki sektörde çok büyük paralar dönüyor.

Birileri bu paradan daha fazla pay almak için mutlaka birşeyler yapacaktır.

Ancak yapılan bundan daha iyi veya daha kötü olabilir.

Tabi ne zaman yapılacağını hiçbirimiz bilemeyiz.

Yapıldıktan sonra görürüz. :)

@seyyahi; aynı grafik kalitesinde, aynı performansta oyun şu an bile yapılabilir, önemli olan o hikayeyi, o sürükleyiciliği ve o oynanabilirliği yakalamak. 8 senedir böylesi gelmedi.

Ben illa yapılır diye iddia etmiyorum zaten :) Sen söylediklerinde haklısın zaten :)

Ama biliyorsun ki sürekli değişen ve yenilenen bir dünyada yaşıyoruz.

Belki God of War 5 yapıldığında beğenmeyeceğiz.

Başka oyunlara yöneleceğiz.

Her yıl onlarca oyun çıkıyor piyasaya.