Jump to content

Maximum Ve Bonus Kredi Kartları

yasak_ask
 Share

Recommended Posts

Borcunu düzgün ödeyebileceksen Bonus al,puanı muanı kullanması kolay anavtajlı bi karttır.ama bende hiç birini alma.

Ben yıllardır Maximum kullanıyorum ama bonusta kart ücreti olmaması cezbetti beni. Kart kullanmak tehlikeli iş, kullanamayacak olanlara bende tavsiye etmiyorum. 

Edited by yasak_ask

Bonus iyidir.Garanti bankası olması ayrı bi avantaj.İnternet bankacılığı kolaydır anlaşılırdır görseldir.Bende bonus var borcu ile uğraşıyorum işte :D

Bende az çekmedim :D Delikanlı gibi çıkar hsbc, finasbank kredi kartı, maximum olmak üzere 3 kart kullanırsan sonradan hanım evladına dönersin. Şekil örnek a : ben :D

FLaky> Hayır değilim :)  Edited by yasak_ask

Ben iş bankasındaki eski kartımdan dolayı hafif pembe noktalı müşterilerdenim,kredi kartı almak için az yırtınmadım.Ama bonus iyidir ya :D

Usta sen 2 kartta da deneyim sahibi olduğun için senin yolundan ilerleyeceğim :) 

Ben Oğrenciyim 3 tane kartım war Işbankası, yapı kredi ve finansbank şu ana kada hiçbir ücret ödemedim ama iş bankası tavsiye etmem en azından öğrenciler için temassız özelliği yok nakit avans falan çekemiyorsun..Yapı kredi iyi güzel hoşta bankamatikleri para kabul etmiyor..Finansbank ise temassız özelliği war her türlü nakit avans falan çekebilirsiniz bankamatikleri her türlü parayı kabul eder para seçmezç

Edited by FLaky

Ben Oğrenciyim 3 tane kartım war Işbankası, yapı kredi ve finansbank şu ana kada hiçbir ücret ödemedim ama iş bankası tavsiye etmem en azından öğrenciler için temassız özelliği yok nakit avans falan çekemiyorsun..Yapı kredi iyi güzel hoşta bankamatikleri para kabul etmiyor..Finansbank ise temassız özelliği war her türlü nakit avans falan çekebilirsiniz bankamatikleri her türlü parayı kabul eder para seçmezç

Ben maksimum'u öğrenci iken almıştım. sene 2007 felandı sanırım. Seneler geçtikçe ödemelerin düzgünse banka sana güvenip limitini ve özelliklerini arttırıyor. Nakit para çekebiliyorum mesela limitim kadar. Şuanki limitim 2000tl. ilk başladığında 300tl idi :) 

Sınıf :)

:) olabilirsen ne mutlu sana. 4+4+4 sistemi  sınıf öğretmenlerinin hayallerini yıktı. Kadrolu birçok sınıf öğretmeni açıkta kaldığı için branşlara dağıtıldı. Sınıf öğretmeni ne anlar fizik,kimya,matematik branşlarından :O 

Garanti bonus kart aidatı alıyor. Hemde borcun en fazla olduğu ay evlat acısı gibi kaptırıyor :D  Tüm blöflerime rahmen vazgeçiremedim... Yanına 1 yıl aidatsız İşBank Maximum çıkarttırdım ama fazla kullanmadım. Taksit bakımından Bonus genelde daha avantajlı oluyor...

Garanti bonus kart aidatı alıyor. Hemde borcun en fazla olduğu ay evlat acısı gibi kaptırıyor :D  Tüm blöflerime rahmen vazgeçiremedim... Yanına 1 yıl aidatsız İşBank Maximum çıkarttırdım ama fazla kullanmadım. Taksit bakımından Bonus genelde daha avantajlı oluyor...

Garanti ne kadar kesiyor aylık aidat.

Aramızda kredi kartı kullananların fikirlerini öğrenmek istiyorum.
Hangi kredi kartı daha avantajlıdır?
Bonus için yıllık kart ücreti almıyorlarmış. Maximum'u kapatıp Bonus alayım diye düşünüyorum. :) 

Garanti ne kadar kesiyor aylık aidat.

Kart aidatı almayan banka, başka yerden fazlasıyla çıkartıyor alacağı parayı. Şu anda bankalar, kart aidatı, masraflar, hesap işletim ücreti vs. gibi yollardan küçük tüketicinin sırtından geçiniyor. Asla reklamlara inanmayın, mümkünse hiçbir bankayla muhatap olmayın.